Tığ İşi Gelin Yeleği Yapılışı Açıklamalı

Örgü yelek modelleri yapacaklara tığ işi gelin yeleği yapılışı. Anlatımlı gelin yeleği yazımızda çok güzel bir örneğin tığla nasıl yapıldığını gösterilmiştir.

Nazlı Tersi hanımın kanalına abone olanlarınız biliyordur. Kendisi çok güzel örgülerin anlatımlarını videolu olarak göstermektedir. Bu örgüler arasında tığ işi yeleklerde bulunmaktadır. Paylaşmış olduğu tığ işi yelek yapılışı videosu milyonlarca izlenen bir videodur. Video sayesine çeyizlik gelin yeleği örmek isteyenler nasıl örüldüğünü öğrenmektedir.

Tığ İşi Gelin Yeleği Örneği

Tığ işi yelek modelleri kategorisinde daha önce onlarca paylaşım yapmıştık. Yalnız gelin yeleği olarak bu modelimiz ilk olacak. Ve ayrıca Nazlı hanımında sitemizde paylaştığımız ilk videosu olacak. Tığ işi yelekler örüp gelinlerine yapmak isteyenler bu örnek ile yapımını öğrenebilir, çeyizlik yelekler hazırlayabilirler. Ayrıca isminin gelin yeleği ve çeyizlik yelek modeli olduğuna aldanmayın. Tabiki de bu modeli tüm kadınlar kullanabilirler ve kendileri içinde örebilirler.

Şimdi videoda gelin yeleği yapılışında kullanılan tığ işi motifi anlatılmıştır. Uzun olarak anlatım isterseniz de yorum yazarsanız paylaşabiliriz. Bu örnek ile motifin yapımını öğrenerek yeleklere uygulayabilirsiniz. Şimdiden yeleği öreceklere kolay gelsin.

Tığ İşi Gelin Yeleği Yapılışı