Tarzınızı Değiştirecek Tülbent Eşarp Kenarı 37 İğne Oyası Modelleri

Giyim tarzınızı değiştirecek tülbent, eşarp kenarı iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Bu modeller tam sizin seveceğiniz türden hanımlar. El işinde en gözdemiz elbette iğne oyaları. Oyaların kullanım alanı günlük bayan giyim tarzımızda da oldukça fazla. Biz de sizler için bu iğne oyası modellerini derledik. Bu yazma kenarı için kullanılan iğne oyaları aynı zamanda eşarp kenarında da sade ve çekici örnekler ile kullanılabilir. Genellikle bayanlar eşarp kenarında iğne oyası örnekleri çok fazla tercih etmese de ben sade örneklerin tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben de sizinle beraber inceleyip, yorum yapmak için heyecanlanıyorum. Haydi hanımlar hep beraber bu iğne oyası modellerini inceleyelim.

Giyim Tarzınızı Değiştirecek Tülbent Eşarp Kenarı İğne Oyası Modelleri

Görseldeki renk tam bu mevsimlerin ve bu havaların rengi. Sizce de yazma rengi çok hoş değil mi hanımlar? Bu renge ister kendi rengini tek renk olarak ister rengarenk iğne oyası modeliyle kullanabilirsiniz.

Pembe gönlüm sende iğne oyası modeli… Ne kadar da hoş değil mi hanımlar? İğne oyası modeli de sıradanlıktan uzak farklı bir iğne oyası modeli. Bu iğne oyası örneğini çok seveceksiniz.

Hanımlar hanımlar hepimiz bu görsele yoğunlaşmalıyız bence. Kesinlikle bu yöntem denenmeli. Yazma rengi ile yazma kenarı iğne oyası renginin aynı olması ama çiçeklere de küçük dokunuşlarla renk katmak bu iğne oyası modelini iğne oyası yapan şey bence.

Hanımlar gösteriş seviyorsak daha fazla büyük iğne oyası modelleri tercih edebiliyoruz. Bu iğne oyası modelini havlu kenarında da uygulayabilirsiniz. Tercih sizin hanımlar. İkisine de çok yakışacak.

Tek renk iğne oyası modeli gibi gözükse de boncuklarla rengarenk olan iğne oyası örneğini çok seveceksiniz.

Bu iğne oyası modeli sizce de çok hoş değil mi?

Hanımlar görseldeki iğne oyası modelini hem havlu kenarında hem de yazma kenarında kullanabilirsiniz.

Bu yazma rengi ve yazma kenarı iğne oyası modeli çok uyumlu değil mi?

Çok zarif ve asil duran bir çiçekli iğne oyası modeli… Bu modeli de unutmayın hanımlar.

Hanımların Gözdesi Tülbent Eşarp Kenarı İğne Oyası Modelleri