Tam Bu Mevsime Uygun 64 Atkı Bere Örgü Modelleri

Tam da bu mevsime uygun atkı bere örgü modelleri ile sizlerleyiz. Birbirinden farklı ve tarz 64 tane atkı ve bere örgü modeli bulduk. En çok ihtiyacımız olan bu havalarda örgü atkı ve bere. Tabii ki kombin açısından da örgü örnekleri yaparken model ve renk çok önemli onu da unutmamak lazım. Haydi hanımlar hep birlikte bu örgüler bizleri bekliyor, inceleyelim.

Birbirinden Farklı 64 Atkı Bere Örgü Modeli

Yukarıdaki görselin rengi ve modeli de çok hoş değil mi? Püsküllü atkı örgü modelleri bu yılda rövaşta. Modelin trendte olması da sizce de önemli değil mi?

Bere örgü modelleri kesinlikle on kişiden sekizinin tercih ettiği bir modeldir. Bu örgü modellerinin çeşitleri oldukça fazla. Alternatif çok olduğu için dilediğiniz kadar modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bere ve atkı genellikle takım şeklinde örülür. Ayrı ayrı tercih edenler de vardır elbette ama en çok tercih edilen şekli bu şekildedir.

Bu soğuk kış gününde tabii ki çocuklarımızı unutmuyoruz. Çocuklar için de modeller oldukça fazla. Hem de örgü modellerinin ucuna ponpon detayı ekleyerek sevimlileştirebilirsiniz.

Harika bir atkı ve bere örgü modeli. Çocuğunuz buna bayılacak. Kesinlikle yapmaya başlayın hanımlar.

Toz pembe örgüler modeli daha şirin gösterir. Kışın da kız çocukları ve bayanların sıklıkla tercih ettiği renktir. Siz de bu rengi tercih etmeye ne dersiniz?

Örgülerinize renk katıp canlandırabilirsiniz. Yukarıdaki görseldeki modelde atkı ne kadar da hoş durmuş değil mi?

Yukarıdaki görselde aynı modelin üç farklı renkteki halini görüyoruz.  Çift renkli iplikler de kullanarak modeli daha da farklılaştırabilirsiniz.

Yukarıdaki görseldeki model de çok hoş ve toz pembe ve yeşil renginin uyumunu görüyorsunuz değil mi?

Farklı renklerde atkı ve bere örgü modellerini görmek mümkün. Dilediğiniz rengi modele uyarlayabilirsiniz.

Birbirinden Tarz 64 Atkı Bere Örgü Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.