Son Zamanların En Güzel 40 Ara Dantel Modelleri

Son zamanlara damga vuran ara dantel modelleri ile karşınızdayız. Danteller her alanda kullanılıyor biliyorsunuz ki. Ara dantel, havlu kenarı dantel, perde ucu dantel derken bir sürü kullanım alanı var. Bu yazımızda ara dantel modeli ele alacağız. Ara danteller genellikle nevresim ve çarşaflarda kullanılıyor. Dilerseniz hep birlikte bu ara dantel modellerine bir göz atalım ne dersiniz?

2019 Yılına Bomba Gibi Düşen Ara Dantel Örnekleri

Ara Dantel Modelleri

Çiçek detaylı ara dantel modeli en yenilerden ve en trendlerden… Zaten artık dantel beyaz olmalı diye bir algı yok. Görselde de gördüğünüz gibi pembe rengi de ara dantel modelinde kullanılmış. Bu ara dantel modeli pembe ve beyaz nevresimlerin vazgeçilmezi olacak.

Ara Dantel Örnekleri

Pudra rengine büyük ebatlarda ara dantel modeli kesinlikle çok yakışmış. Nevresimlerin vazgeçilmezi ara danteller… Ama ara dantel illa ki dar olmalı küçük olmalı diye bir algı oluşmasın. Görselde de gördüğünüz gibi gayet büyük bir ara dantel modeli ve gayet de yakışmış nevresime…

dantel

Cıvıl cıvıl rengarenk bir ara dantel modeli daha… Gerçekten renkleri ile fark yaratıyor. Bu dantel modelini hem ara dantel olarak hem de havlu kenarı dantel modeli olarak kullanabilirsiniz. Dantellerinize renk katmaktan çekinmeyin hanımlar. Gerçekten de efsane durmuyor mu?

danteller

Herkesin bildiği vazgeçilmez beyaz dantel örneğimiz… Sizce de çok hoş değil mi? Bize kalırsa asla ve asla modası geçmeyecek dantel modelleri arasında.

Görselde gördüğümüz ara dantel modelini perdelere kullanabilirsiniz hanımların. Otantik hava sevenlerin vazgeçilmezi bu ara dantel modeli sizin de vazgeçilmeziniz olacak. Ucundaki püsküller de dantel modeline ayrı bir hava katmış. Dantellerinize böyle detaylar ekleyerek farklılaştırabilirsiniz hanımlar.

Efsanelerden yapraklı dantel modeli… Hepimizin bildiği ve her sene revaçta olan dantel modellerinden biri daha… Muhakkak bu dantel modelinden her hanımın evinde vardır.

En Sevilen Ara Dantel Modelleri