Son Zamanların 39 En Favori İğne Oyası Modelleri

Son zamanların en favori iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Bu modellere çok beğeneceksiniz. Özellikle merak ettiğiniz konulardan birine değinmek istedik. İğne oyaları hem zarafeti hem de ihtişamı ile bizi bizden alıyor. Hele ki bu ay favori olan modeller bizi daha da meraklandıracak. İğne oyası yine gösterişi ve asilliği ile karşımızda. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri inceleyelim. Ne dersiniz?

Hayır Diyemeyeceğiniz İğne Oyası Modelleri

İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinin kullanım alanı bitmez elbette. Havlu kenarlarında da dantel kadar revaçta olan el işi türü de iğne oyası. Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli sizin de hoşunuza gitmedi mi? Ben bayıldım açıkçası. Kullanılan renkler havlu rengi ve modeli ile o kadar ahenk içindeki efsane duruyor. Sizce de öyle değil mi?

İğne Oyası Örnekleri

Hafif ve gösterişli iğne oyası modeli Kasım ayının en gözde modellerinden biri. Siz de bu modelini dilediğiniz yazmada kullanabilirsiniz. Tabii ona göre renk seçimi yapmak kaydı ile.

İğne Oyaları

Karşınızda çok gösterişli bir iğne oyası modeli var. Bu iğne oyası modeli gösterişli olduğu kadar zarifte… Sizce de öyle değil mi?

İğne Oyası

Havlu kenarlarının vazgeçilmezi olmaya devam eden bu iğne oyası modeli Kasım ayının en çok ilgi gören modeli. Bu modeli muhakkak evinizde veya çeyizinizde bulundurmalısınız. Hem bu işten kazanç elde eden hanımların bu ay en çok sipariş aldığı model bu oldu.

En Güzel, Yeni, Farklı İğne Oyası

Kırmızı gönlüm sende iğne oyası modeli… Gerçekten de kırmızı rengi beyaz yazmaya çok yakışmamış mı? Biz çok beğendik ve bu iki rengi birbiri ile de çok yakıştırıyoruz.

Havlularınıza yakışacak bir model daha. Sarı rengi ayrıca bir hava katmamış mı? Hem de havlu modeli ile de uyumlu olan bu modeli çok seveceksiniz. Siz de havlunuzun renk ve modeline göre iğne oyanızı tercih edebilirsiniz. Ne dersiniz?

Kasım Ayının En İlgi Gören İğne Oyası Modelleri