Şiş ile Yapılan En Güzel 49 Farklı Örgü Modelleri

Yüz yıllar öncesinden gelen gelenek şiş örgü modelleri ile karşınızdayız. Geçmişten günümüze her anlamda vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Örgüler özellikle kıyafet konusunda bize çok yardımcı oluyor. Çeşit çeşit modeller ile dolabımızı renklendirebiliyoruz. Örgü hem şiş hem tığ hem de farklı materyaller ile yapılmaktadır. Şimdi ise şiş ile yapılan örgü modellerini ele alacağız. Hem de sizler için en güzel ve en pratiklerini derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri inceleyelim. Ne dersiniz?

Hem Güzel Hem de Pratik Şiş ile Yapılan Örgü Modelleri

Şiş Örgü Modelleri

Yeşil rengi örgüye en çok yakışan renklerden biri. Görselde gördüğünüz örgü modeli şiş ile yapılmıştır. Ve bu örgü modelini hem yelek hem hırka hem kazaklarınızda yani kısacası istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Gerçekten de çok şık bir örgü modeli değil mi?

Şiş Örgü Örnekleri

Kısa kollu hırka örgü modeli de çok şık hanımlar. Siz dilediğiniz düğme detayları ile farklılaştırabilirsiniz. Görselde düğmeler aşağı kadar değil ama siz dilerseniz boydan boya düğme de ekleyebilirsiniz. Örgüye en yakışan renklerden biri yeşil ama siz dilediğiniz renkte kullanabilirsiniz.

Şiş Örgü

Baklava dilimi örgü modeli sizin de dikkatini çekti kesinlikle. Hanımlar düşünsenize hemen hemen her renk bu örgü modeline uyacaktır. Pembe ile de bu model çok güzel görünecektir beyaz ile de gri ile. Kısacası her renk uyumlu olacaktır hanımlar.

Şiş

Pembe yelek örgü modeli en yeniler ve en trendler arasında. Sarmal desenli şiş örgü modelini hem kendiniz için hem de çocuğunuz için yapabilirsiniz ne dersiniz?

Örgü

En güzel örgü modelden biri hem de bu örgü modeli en yenilerden. Çok havalı duran bu şişi örgü modeli ile farklılığı yakalayacaksınız.

Bu Şiş Örgü Modelleri ile En Havalı Siz Olun!

Örgüler