Şirin mi Şirin 36 Bebek Giyim Örgü Modelleri

Şirin mi şirin bebek giyim örgü modelleri ile sizlerleyiz. Örgüler en sevdiğimiz el işi modellerinden biri. El işi emeklerimizin keyfi çok başka değil mi hanımlar? Özellikle bebeklerimiz için dışarıdan kıyafet almaktansa el emeği onlar için bir şeyler örmeyi istiyoruz. Hem sağlık açısından hem de kendi yaptığımız bir şeyi giydirince mutlu oluyoruz. Sizler için şirin mi şirin bebek örgü modelleri derledik. Dilerseniz bu bebek örgü modellerine bir bakalım. Ne dersiniz?

En Tatlı 36 Bebek Giyim Örgü Modeli

Muazzam bir bebek yelek örgü modeli ile karşınızdayız. Bu örgü modelini belki de daha önce hiçbir yerde görmediniz. Gerçekten de şahane değil mi? Büyükler için kullanılan bir model küçükler için uyarlanmış gibi. Kırmızı rengine en uygun renklerden biri lacivert. Ve görselde de gördüğünüz gibi gayet güzel olmuş. Hanımlar iç düşünmeden bu örgü modelini denemelisiniz.

Pembe elbise örgü modeli ile farklılık yaratmış. Bu elbise modelinin renginin pembe olmasını çocuğunuzun çok sevecek. Siz de kesinlikle çok seveceksiniz eminiz. Muhakkak görselde gördüğünüz gibi kurdele detayları eklemelisiniz. Olmazsa olmazlarımız çünkü.

Ben bu takıma bayıldım. Sarı etekli örgü modeli daha önce hiç görmediğimiz modellerden biri. Yukarıda görselde gördüğünüz örgü modelini dilediğiniz renkte ve çocuğunuzun seveceği detayları ekleyerek yapabilirsiniz.

Şeftali renkli örgü modeli hem rengiyle hem de modeli ile vazgeçilmezimiz olacak. Çapraz örgü detayı farklılık katmamış mı?

Kabartmaları ve fırfırlarıyla farklı bir yelek örgü modeli ile karşınızdayız. Bu örgü modeline dilediğiniz detayları ve renkleri ekleyerek kendi tarzınız göre yorumlayabilirsiniz.

Nasıl da sade ama tarz bir yelek değil mi? Bu yelek örgü modeli hem kızınıza hem de oğlunuza çok yakışacak. Bazı modeller vardır hem erkek çocuğuna hem de kız çocuğuna uygun olur. Bu da o modellerden bir tanesi. Tabii dilerseniz görselde gördüğünüz örgü modelini kız çocuğunuzun için farklı renkte de yapabilirsiniz.

Daha Önce Hiçbir Yerde Görmediğiniz Bebek Giyim Örgü Modelleri