Rengarenk En Yeni 48 Battaniye Örgü Modelleri

Rengarenk en yeni battaniye örgü modelleri ile sizlerleyiz. Bu battaniyeler son yılın en trend battaniyeleri. Artık battaniyeler bu şekilde örgü halinde tercih ediliyor. Bu battaniyeler klasikleşmiş battaniyelerden daha farklı duruyor ve daha özgünlük katıyor örgü modeline. Sizler için çeşitli battaniye örgü modellerini bir araya geldik. Haydi hanımlar şimdi bu battaniye örgü modellerini sizinle beraber inceleyelim. Ne dersiniz?

Birbirinden Özgün ve Farklı 48 Battaniye Örgü Modeli

Battaniye Örgü Modelleri

Bu görseldeki battaniye örgü modeli sizce de çok hoş değil mi? Bu battaniye örgü modelini kesinlikle düşünmeden tercih etmelisiniz. Çünkü çok özgün ve farklı bir havası var. Hem de en sevdiğiniz renkleri dilediğiniz gibi bu battaniye örgü modelinde kullanabilirsiniz. Her renk bu örgü modeline uyacak nitelikte.

Örgü Modelleri

Bir önceki görselden farklı olarak bu görseldeki battaniye örgü modeli daha sık örülmüş. Böyle bir örgü modeli de tercih edebilirsiniz hanımlar. Kesinlikle çok seveceğiniz bir modeli.

Örgü

En güzel battaniye örgü örnekleri arasına girebilecek nitelikte değil mi?

Battaniye

Bu sık dokunmuş battaniye örgü modeli de sizin tercih edeceğiniz nitelikte. Biz çok sevdik ya siz?

Örgüler

İşte bu… Harika değil mi? Ben bir bayan olarak bu battaniye örgü modeline bayıldım ve kesinlikle yapacağım. Hatta aynı renkleri kullanarak… Siz de dilediğiniz renkte bu örgü modelini yapabilirsiniz ve en trendler arasında hanımlar. Haberiniz olsun.

Örgü örnekleri

Gri ve diğer renkler nasıl da birbiriyle harmanlanmış değil mi? Biz bu renkleri hem battaniye örgü modelinde hem de farklı alanlarda kullanacağız.

Bayan Örgü anlatımlı yapılışı ve yapılışları

En tercih edilen ve en sevilen yöntem. Önceden küçük kare parçaları ister görseldeki gibi çiçekli ister geometrik desenler şeklinde örüp daha sonra bu parçaları birleştiriyoruz ve ortaya muazzam nitelikte bir battaniye çıkıyor.

En Çok Tercih Edilen Battaniye Örgü Modelleri