Rengarenk Çiçekli 59 Harika İğne Oyası Modelleri

Rengarenk çiçekli iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. İğne oyası tercih ederken hemen hemen her hanım çiçekli iğne oyası tercih ediyor. Yazmalarımızı elbette sade bir şekilde kullanamıyoruz. İğne oyaları burada devreye giriyor. Ve gerçekten de kurtarıcımız oluyor. Özellikle çiçekli iğne oyası modelleri. Sizler için birbirinden güzel çiçekli iğne oyası modelleri derledik. Dilerseniz bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Bu İğne Oyası Örnekleri ile Ruhunuzda Çiçekler Açacak

İğne Oyası Modelleri

Sıralı çiçekli iğne oyası modeli vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle renkli çiçekler siyah yazma kenarlarına çok yakışıyor. Bu iğne oyası modellerine dilerseniz boncuk detayı da ekleyebilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri

Yarım çiçekli renkli iğne oyası modelini hiç bu kadar naif gördünüz mü hanımlar? Kesinlikle görmediniz. Muhteşem değil mi?

İğne Oyası

İğne oyaları sadece yazmaların değil seccadelerin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Çiçekli iğne oyası görselde gördüğünüz seccadeye ne kadar da yakışmış değil mi? Biz bu modele bayıldık. İğne oyası olunca zarif görüntü oluyor bu zaten aşikar. Siz de muhakkak bu iğne oyası modelini dilediğiniz bir yere yapmalısınız. Bu iğne oyası modeli kaçmaz hanımlar.

İğne Oyaları

Bu görselde gördüğünüz iğne oyası modeli gerçekten de harika. İşçiliği, el emeği o kadar detaylı ki. Her çiçeğin rengarenk olması. Rengarenk çiçeklerin ortasında ini boncuk detayları… Her şey muazzam. Muhakkak düz renk yazmalarınıza bu iğne oyası modeli tercih etmelisiniz. Düz renk diyorum çünkü zaten iğne oyası rengarenk yazma da detaylı olursa iğne oyası ön plana çıkmayacaktır. Ama yazma düz olursa kesinlikle ön planda olacaktır.

Mor ve sarı rengi birbirine çok yakışan uyum içinde olan renklerden biri. Siz de çiçekli iğne oylarınıza bu iki rengi tercih edebilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modeli gerçekten de hoş durmuyor mu? Bence çok hoş durmuş. Tek renk yazmaya yine aynı renk iğne oyası yakışacaktır. Ve bu yöntemi denemelisiniz hanımlar.

İlgileri Üzerine Çeken İğne Oyası Modelleri