Popcorn Lif Modeli Yapımı

Popcorn çiçeklerle süslenen güzel bir modeli. Popcorn lif yapılışı videolu olarak baştan sonra kadar anlatımıyla sizinle. Kolay lif yapımı isteyen kişiler lifinin de güzel olmasını istiyorsa bu örneği kullanabilirler. Model yapılan popcorn çiçekler ile süslendiğinden dolayı bu ismi almıştır.

Popcorn Lif Modeli

Özellikle çeyizlik lif modelleri için kullanılabilecek bir lif örneği. Ziyaretçilerimize en yeni lif modelleri ve yapılışlarını gerek videosuyla gerekse yazı ve resimli anlatımlarla Yeni Hobi sitemizde yer veriyoruz. Şimdi yayınlamış olduğumuz güzel bir lif modelinin videosunu izleyip yapmaya koyulabilirsiniz. Böylelikle hem fazlalık iplerinizi kullanmış olursunuz hemde güzel bir lif elde etmiş olursunuz.

Popcorn Lif Örneği

Banyonuzda keselenmeye, çeyiz bohçalarına koymaya veya hediyelik lifler örmek isteyenlere lif modelleri kategorisinde yeni örnekler yayınlıyoruz. Kalan iplerinizi değerlendirmek için poncorn lif örneği gibi bir çok lif modeli bulunmaktadır. Yapacağınız renkli çiçekler ile yapılan lif modeli ile artan iplerinizden kurtulup mükemmel lifler elde edebilirsiniz.

Popcorn Lif Yapılışı

Yeni lif örmek isteyenler için poncorn lif yapılışı videosunu izleyebilirler. Videoyu izlerken hangi teknikleri kullandığınız ve lifi yapacağınız zaman uygulayacağınız yöntemler anlatılmıştır. Sizde videoyu izleyip rengarenk lifin yapımını öğreneceksiniz. Yeni hobi sitemizi sık sık takip edip yeni eklediğimiz örnekleri de incelemeyi unutmayınız.