Özel Tasarımlı 37 Şahane Bebek Giyim Örgü Modelleri

Özel tasarımlı bebek giyim örgü modelleri ile karşınızdayız. Bu modeller bebeklerinizi ve siz anneleri özel hissettirecek. Gerçekten mükemmel tasarımlara ait olan bu örgüler sizin de aradığınız örgü modelleri niteliğinde. O kadar güzel modeller var ki baktıkça hayret edeceksiniz. Ne de olsa bebekler için örgü vazgeçilmez değil mi? Dilerseniz sizin için hazırladığımız bu bebek giyim örgü modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Farkınızı Bebek Giyim Örgü Modelleri ile Ortaya Çıkarın!

Bebek Giyim Örgü Modelleri

Harika bebek patik örgü modeli ile başlamak istiyorum. Görselde de gördüğünüz gibi bu örgü modelleri muhteşem. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu örgü modellerini hemen şimdi yapmaya başlayacağınızdan o kadar eminiz ki…

Bebek Örgü Örnekleri

Bebeğiniz için kışlıklar hazır mı hanımlar? Tam takım atkı bere ve ayakkabısı ile çok seveceğiniz bir örgü modeli ile sizlerleyiz. Gerçekten de mükemmel değil mi? Bence harika. Hem de takım halinde muhakkak tercih etmelisiniz.

Örgü

Atkı ve beresiyle hayır diyemeyeceğiniz bir örgü modeli daha… Sizin de sevdiğiniz bu örgü modelinin dilediğiniz renkte tercih edebilirsiniz. Özellikle renk geçişli iplerle yapılan örgüler daha bir güzel durmuyor mu?

Örgüler

Şapka ve beresiyle mükemmel bir örgü modeli. Kullanılan renkler o kadar uyumlu ki. Aynısı tercih edeceğimizden de eminiz.

Bebek Örgüleri

Erkek çocuğunuzun vazgeçilmez yelek ve patiği olmaya hazır bir model. Kullanılan renk ve model ile gerçekten harika bir örgü modeli. Modeli beğendiyseniz aynı modeli kızlarınız için farklı renk tercih ederek de yapabilirsiniz.

Kalp kabartmalı bu örgü modeli rengiyle nasıl da ön plana çıkıyor değil mi? Daha çok canlı renkleri tercih etmeye çalışın hanımlar. Çünkü modeli daha da ortaya çıkaracaktır. Yoksa hala yapmaya başlamadınız mı?

En Şirin Bebek Giyim Örgü Modelleri