Oturma Odası Perde ve Mobilya Renk Uyumuna Şık Örnekler

Oturma odası perde ve mobilya renk uyumuna şık örnekler ile sizlerleyiz. Bu oturma odası perde ve mobilyalar gerçekten görünüm açısından oldukça büyük bir önem arz ediyor. Perde ve mobilya uyumu kesinlikle oturma odaları için önemli. Perde ve mobilya uyumsuz olduğu takdirde odayı hoş göstermeyecek. Ayrı ayrı çok güzel parçalar olsalar bile uyum olmayınca bir bütün oluşturmayacaktır. Biz de birbiriyle uyumlu bu oturma odası perde ve mobilya renk uyumu için şık örnekleri derledik. Haydi o halde hep birlikte bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Oturma Odalarında Perde ve Mobilya Uyumu Olmazsa Olmaz!

Öncelikle oturma odasının sadeliğine ve şıklığına dikkat çekmek isterim. Böyle bir oturma odasına yine böyle sade ve şık bir perde gidecektir. Görselde gördüğünüz oturma odasına tül, simli, pullu perde tercih etmek kesinlikle en büyük yanlış olacaktır. Ama sade stor perdeler en doğru karar. Görselde de gördüğümüz gibi oturma odası perde ve mobilyalar ile bütünlenmiş bir durumda.

Avangart mobilya sevenler için çok güzel bir oturma odası olmuş. Perdeler de ona uyumlu bir şekilde olmalı. Boydan kruvaze perdeler doğru tercih olacaktır. Ve renk uyumuna da görüyorsunuz değil mi hanımlar?

oturma odasının şıklığını ve sadece krem tonlarının kullanılmış olması dikkatinizi çekti değil mi? Bu oturma odasına bu renklerden hariç bir renk kullanırsanız perde oturma odasını patlatır. Ve insanlar sadece perdeye odaklanır ve sadece perde ilgisini çeker. Ama bu şekilde oturma odası mobilya renginde olması oturma odasının perde ile ne kadar da uyum içinde olduğunu gösterir ve burada ön plan olarak oturma odası ortaya çıkar.

Perde ve Mobilya ile Oturma Odası Uyumunu Yakalamaya Ne Dersiniz?