Nişan Bohçamdaki En Güzel Oya Modeli

Nişan bohçamda bulunan en güzel oya modelini sizinle paylaşıyorum. Bakalım boncuklu oya modelini beğenecek misiniz?

Nişan bohçalarında bulunması gerekenler arasında yazma, tülbent ve havlu kenarları da yer alıyor. Bohçada bulunan bu malzemeleri süslemek için de tabiki de tığ oyası veya iğne oyası kullanıyoruz. Benim şimdi tığ oyası ile yapılan ve bohçamda bulunan en güzel modeli sizlerle paylaşma vakti geldi. Tığ oyalarının en güzellerinden birisi diyebileceğim boncuklu oya yapılışını sizin için burada paylaştım. Oya sandığım kanalında anlatımına ulaşmış olduğum modeli öğrenmeniz için buraya ekledim.

en güzel oya

Bu oya modeli için yazmanın ters tarafından başlıyoruz. Sabitleme işlemi yaparak oyaya başlıyoruz. İki tane zincirle tığlamayı yapıyoruz. Sabitledikten sonra bir tane örümcek çekip 1 kutu boşluk bırakarak ikinciye batıyoruz. Ayrıca sık iğne de yapacağız.

Yüzlerce model arasından kendinize uygun olanı seçip yapmak isterseniz oya modelleri kategorisinde bulunan modellere göz atabilirsiniz. En yeni ve en güzel oyaları bulabileceğiniz kategorideki oyaların bir çoğu anlatımlı ve sizleri bekliyor. Beğendiğiniz modelleri beğenip paylaşmayı unutmayın lütfen.