Mutfak Dekorasyonunda 30 Farklı Koyu Renk Tasarım Örnekleri

Mutfak dekorasyonunuzda koyu renk kullanmaya var mısınız? Genellikle koyu renkler dekorlarda özellikle mutfak dekorlarında korkulu rüyamız olmaya devam ediyor, ama bu düşünce oldukça yanlış. Koyu renkler de açık renkler kadar dekorlara ihtişam katan tonlardan biri. Biz de bu algınızı yıkmak için koyu renklerdeki mutfak modellerini inceledik ve en güzel örnekleri sizler için derledik. Dilerseniz hep birlikte bu koyu renk mutfak örneklerine bir bakalım. Ne dersiniz?

Koyu Renk Mutfak Modelleri ile İhtişamı Keşfet!

koyu renk mutfak modelleri

Siyah ve ahşap uyumu artık son zamanların en trend uyumları arasında. Mutfağınızda siyah rengi kullanmak istiyorsanız ve yanında da bir farklılık arıyorsanız. Ahşap tam da size göre. Ahşap hem dekora farklılık hem de ihtişam katan detaylardan biri. Siz de mutfağınıza siyah kullanacaksanız eğer ahşabı da kullanmaya ne dersiniz?

mutfak

Klasik siyah ve beyaz uyumunu bilmeyen yoktur. Bu siyah ve beyaz uyumu mutfağı oldukça asilleştirmiş. Siz de mutfağınızda mutfak dolaplarında siyah sandalye ve tezgahlarda ise beyaz kullanabilirsiniz. Ya da tam tersi elbette karar sizin. Ama biz görselde gördüğünüz uyumu oldukça beğendik.

mutfak modelleri

En modern mutfak dekorlarından biri ile karşınızdayız. Bu mutfak dekoru 2019’da olduğu gibi 2020’de de revaçta olacağa benziyor. Parkelerlerden dolaplara kadar her şey o kadar muazzam ki…

koyu renk

İşte muhteşem bir mutfak dekoru daha… Hanımlar görsel gördüğünüz mutfak dekoru ne kadar da sade ve ferah değil mi? Kullanılan mermerler kullanılan sandalyeler o kadar göz yormayacak şekilde tercih edilmiş ki… Mat siyah dolaplar da cabası elbette. Bu dolaplar mat olması ile birlikte kesinlikle fark yaratmış.

mutfaklar

Mutfak dekorunda mutfak dolaplarında hem siyah rengini hem de beyaz rengini kullanıp farklılık yaratmaya ne dersiniz? Bence görselde de göründüğü gibi muhteşem olacaktır.

Hayır Diyemeyeceğiniz Koyu Renk Mutfak Dekor Örnekleri