Küçük Mutfaklar İçin 36 Şahane Dekor Fikirleri

Küçük mutfaklar için şahane dekor fikirleri ile karşınızdayız. Mutfaklarımızı çeşitli ebatlar da olabiliyor. Ve her biri farklı bir dekor farklı bir dizayn istiyor. Biz de büyük mutfaklar için farklı dekor küçük mutfaklar için farklı dekor öneriyoruz. Şimdi sizler için yani mutfağı küçük olan hanımlar için şahane fikirlerle geldik. Küçük mutfakta dekor olmuyor demeyin sakın. Sizin için derlediğimiz bu dekor fikirleri çok hoşunuza gidecek. Haydi hanımlar dilerseniz bu fikirleri bir inceleyelim.

Küçük Mutfaklar için Şahane Dekor Önerileri

mutfak dekor fikirleri

Harika bir mutfak ile başlamak istiyorum. Ne kadar şık bir dizayna sahip değil mi? Ve bu şık dizayna elbette mutfağın küçük olması etki etmemiş. Tam aksine daha da mutfağı görünür kılmış. Gördüğünüz gibi mutfak beyaz tonlarda küçük tatlı bir mutfak. Bu mutfağı nasıl görünür hale getirirsiniz? Elbette masa ve kullanılan beyaz eşyalarla. Kullanılan beyaz eşyalar beyaz da olabilirdi fakat mutfağı ön plana çıkarmazdı. Bundan mütevellit beyaz eşya renginde antrasit rengi doğru bir tercih olmuş. Peki ya masa ve sandalye seçimi? Masa ve sandalyeden birinin mutfağa göre daha patlak bir renk olması gerekirdi. Ve burada masayı mutfak mobilyası ile aynı renkte olan beyaz rengi kullanılmış. Yani geriye mutfağı patlatacak tek şey sandalye kalıyor. Sandalye de ise siyah ve kırmızı rengin çalışılması mutfağınız ile sizi hemen tarz sahibi bir ev sahibine dönüştürüyor. Bu fikri denemeye ne dersiniz?

mutfak dekor modelleri

Açık renklerin bir arada olduğu doğal ve ferah bir mutfak ile karşınızdayız. Bu mutfakta kullanılan mutfak dolapları tercihi kadar parke tercihi de çok önemli. Parke renginin ne kadar da doğru bir tercih olduğunu görüyorsunuz değil mi? Kullanılan antrasit renkli beyaz eşyalar da en çok tercih edilenler arasında.

mutfak

Ahşap ve kırmızı renginin buluştuğu tatlı bir mutfak ile sizlerleyiz. Evinde renk seven hanımların tercihi muhakkak bu mutfak olacaktır. Güzel mi güzel bu mutfak farklılığını ahşap ve kırmızı ile koruyor. Ve farkındaysanız hanımlar mutfak nasıl bir renge sahip olursa olsun artık kullanılan beyaz eşya renginde antrasit rengi tercih ediliyor. Siz de bu renkte bir dekor kullanmaya ne dersiniz?

Küçük Mutfakları Değiştirecek Dekor Fikirleri

dekor