Küçük Banyolar İçin 37 Farklı Tasarım Önerileri

Küçük banyolar için farklı tasarım önerileri ile karşınızdayız. Bu tasarım önerilerini çok beğeneceksiniz. Çok beğenmek ile kalmayıp aynı veya benzer dizaynı siz kendi banyonuzda yapacaksınız. Küçük banyolar bazen korkulu rüyamız bazen de dekoru ile harika bir yere dönüşebiliyor. Biz sizler için küçük banyoların korkulu rüyanız olmasını istemediğimizden harika tasarım örneklerini derledik. Eminim siz de bu fikirleri çok seveceksiniz. Dilerseniz hep birlikte bu dekor önerilerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Küçük Banyolar İçin Vazgeçemeyeceğiniz Farklı Dekor Örnekleri

banyo

Küçük ama bir o kadar da tatlı bir banyo ile başlamak istiyorum. Herkesin hayalinde hemen hemen büyük bir banyoya sahip olmak vardır. Bazı hanımların da tercihi ise banyolarının küçük olması. Bu elbette herkes için değişebiliyor. Biz dediğim gibi bu yazıdan küçük banyo sevenler ve sevmeyenler için dekor önerileri ile geldik. Görselde gördüğünüz banyoda özellikle beyaz renginin kullanılması banyoya bir ferahlık katmış. Havlu ve havlu sepetinin ise renkli ve canlı renkler olması banyoya da ayrı hava katmış. Hanımlar bir sepet nasıl değiştirir demeyin. Gördüğünüz gibi değiştiriyor. Çünkü sepette dekoratif parçalardan biri. Siz de muhakkak böyle bir fikri banyonuzda denemelisiniz.

banyo dekorasyonu

Evet hanımlar en sevdiğim fikirler biri… Banyonuz küçük ama farklı mı görünsün istiyorsunuz? O halde küvet tercih etmeye ne dersiniz? Hem de küveti banyonun ortasında kullanarak banyoya farklı bir hava da katmak mümkün.

banyolar

Hanımlar gördüğünüz gibi yine küçük bir banyo fakat bej rengi mobilya ve siyah renkli taşlar ile banyo nasıl da farklılaşmış değil mi? Siz de banyonuzda bu zıt renkleri kullanarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Muhakkak bu gördüğünüz küçük banyodaki dekor örneğini denemelisiniz.

Küçük Banyoları Bu Tasarım Dekor Fikirleri ile Çok Seveceksiniz!

banyo duşakabin modelleri