Kolay ve Kullanışlı Pratik Tığ İşi Kenar Oyası Modelleri

Kolay ve kullanışlı olan tığ işi yazma kenarı oyalarını her yerde kullanabilirsiniz. İster yazma yapın ister havlu yapın hepsine çok yakışacak.

  • Yazma kenarlarını süsleyen tığ oyası her gün kullanabileceğiniz güzellikte… Marifetleri hanımların vazgeçilmez uğraşları arasında bu tığ işi oyalar marifetlerinizi göstermenin yanı sıra kullandığınızda sizleri de mutlu edecek. Havlu kenarları ve çeyizlik nevresimlere de işleyeceğiniz bu tığ işi oyaları yaparken fazlaca keyif alacaksınız. 

İster çeyizlik ister günlük kullanım için olsun bir tığ oyası yapımı emek ve zaman ister. Bu emek ve zamanı ayırabilen tüm hanımlar emeklerinin karşılığını alacaklardır. Yazma oyasını izleyeceğiniz bu videomuzda 2019 yılına ait son moda yazma oyalarını sizlerle paylaşacağız. 

Tığ işi oya modelleri olan yazma oyaları, yazmalarınızı süsleyecek. İzleyeceğiniz bu video ile yepyeni bir yazma oyası yapmayı öğrenecek ve öğrendiklerinizi keyifle uygulayacaksınız. Çeyiziniz, kızınızın ya da gelininizin çeyizi için herkesin hayran kalacağı tülbent oyaları sizleri bekliyor. Ayrıca size yeni yazma modellerini de göstereceğiz. 

İzleyeceğiniz videodan pişman olmayacağınıza ve hatta keyif alacağınıza emin olabilirsin. Geleneklerimizin vazgeçilmez uğraşlarından olan yazmalar çeyizleri süsleyecek. Biz hazırlarken çok keyif aldık, siz de umarız izlerken bir o kadar keyif alırsınız. İzlediğiniz en keyifli videolardan biri olması dileğiyle…

Şimdiden güzel bir tığ oyasını keyifle yapmanızı, keyifle kullanmanızı diliyoruz. 

Pratik Tığ İşi Yazma Kenarı Oyaları