Kasım Ayının En Çok İlgi Gören İğne Oyası Modelleri

Kasım ayında anlatımı yayınlanan ve en çok ilgi gören iğne oyası modelleri bir araya toplandı. Vakit kaybetme ve hepsini buradan incele!

İğne oyası geçmişten günümüze gelen hala varlığını koruyan değerli el emek sanat grupları arasındadır. El emek sanat,  grupları arasında olan beğenilen farklı model ve tasarımlarla görenleri kendine hayran bıraktıracak güzelliktedir.  Eskiden sadece,  kadınlar boş zamanlarını değerlendirebilecek değeri uğraşlar arasındayken şu an günümüzde kişiler hem boş zamanlarını kaliteli bir şekilde değerlendiriyor. İnsanların istemiş oldukları, iğne oyaları oya modelleri üretip satış yapmaya başlıyorlar.   Bu sayede,  ek bir kazanç kapısı elde ediliyor.  Bu el işi sanat grupları ile her yönden kadınların hayat içerisinde aktif olmalarını sağlıyor.  El emek sanat gruplar arasında,  birden fazla model de ürünler vardı. Bu modeller arasında çiçek,  gül,  papatya, lale gibi çiçek modellerini oluşturabilir.  El emekleri,  arasında farklı farklı model boyut tasarımları üretilen ürünler değişebilir. Bir de kişilerin ve istek ve isteklerine göre de değişiklik gösterebiliyor hemen herkesin istekleri aynı olmadığı için farklar buradan oluşmaktadır.

El İşi Sanatı İle Yaşam 

El işi sanatları hayatımızın,  her alanında karşımıza çıkabiliyor. Ve bu hayatımızın var olan konumlarınızda da vazgeçilmez hale getiriyor. Oya örnekleri ile birden fazla tasarımda ürünleri görebilmek mümkündür.  Bunlar dışında insanlar isterlerse, daha farklı ürünler ve yapılabilir.  El işi sanatları, arasında kişilerin hayal dünyasına kalmış. Bu sanat dalını öğrenebilmenin herhangi sınırlaması yoktur. Yeter ki yeterli düzeyde emek verilmesi lazım. İsteyen herkes bu el işleri sanatlarını öğrenebilir.

Ekim Ayının İğne Oyaları

Heves Edilen İğne Oyası Modeli
Günün yıldızı iğne oyası modeli
Hediyelik İğne Oyası Modeli
Sıralı İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı
Muazzam Renklerle Yapılan İğne Oyası Modeli
Geleneksel İğne Oyası Modeli
Çok farklı iğne oyası modeli
Babaanne Eli Değen İğne Oyası Modeli
Yeni Kolay İğne Oyası Örneği
Karanfil Çiçekleri iğne Oyası Modeli
İki Arkadaş Dedikodusu İğne Oyası
Ağır iğne oyası yazma modeli
Ağır iğne oyası modeli
Çilek çiçekler iğne oyası modeli
Gelin Yapar Görümce Bakar İğne Oyası Modeli