Işıltılı Mondi Nevresim Takımı ve Yatak Örtüsü Modelleri

Mondi nevresim takımı ve yatak örtüleri ile ışıltıyı hissetmeye var mısınız? Yatak odası takımı, yatak odası mobilyaları bizim için ne kadar önemliyse o denli önemli nevresim takımları ve yatak örtüleri. Odayı farklı gösteren unsurlardan biridir çünkü. Ve biz de sizler için Mondi ev tekstil grubundan en güzel ve en yeni nevresim takımı ve yatak örtüsü modellerini derledik. Haydi hanımlar hep beraber bu modelleri inceleyelim. Ne dersiniz?

Mondi Nevresim Takımı ve Yatak Örtüsü Modelleri

Ferah bir nevresim takımı ile başlamak istiyorum. Bu nevresim takımı renklerinden dolayı odanızı daha ferah gösterecektir. Nereden mi biliyorum? Hem zaten görselde görüyoruz hem de aynı renk nevresim takımını ben kullanıyorum ve en çok tercih ettiğim nevresim takımı renklerinden biri. Mavi ve beyaz uyumu sizi asla pişman etmeyecek. Ve üstelik kumaşı da mükemmel. Görüntü kadar kumaş da önemli. Hatta daha da çok önemli. Bu yumuşak pamuk kumaştan oluşmuş nevresim takımı ile mışıl mışıl uyuyacaksınız. Bana güvenin hanımlar.

Mondi Nevresim ve Yatak Örtüsü Modelleri

Bazı hanımlar çiçek böcek sevmez ve minimal desenleri severler. O hanımları düşünerek çok güzel bir nevresim takımı buldum. Efsane değil mi? Bu arada kesinlikle ayrım yok. Çiçek böcekli nevresim takımı seven hanımlar bu görselde gördüğünüz nevresim takımını da sevebilir. Tercih sizin elbette. Yeter ki beğenin siz.

nevresim

Cıvıl cıvıl bir nevresim takımı ile sizlerleyiz. Odanızın havasını değiştirmeye bu nevresim takımı ile geldik. Fena da yapmadık sanki. Değil mi?

yatak örtüsü

Yatak odanıza en çok yakışacak nevresim takımı modellerinden biri daha. Bu nevresim modelini kesinlikle çok seveceksiniz. Ağırlıklı olarak beyaz renk kullanımı ama detaylarının mavi oluşu sizin de hoşunuza gidecektir. Mondi biliyorsunuz ki ev tekstilinde de çok başarılı.

Birbirinden Işıltılı 43 Farklı Mondi Nevresim Takımı ve Yatak Örtüsü Modeli