Herkesin Yapabileceği 35 Kolay Bayan Yelek Örgü Modelleri

Herkesin yapabileceği bayan yelek örgü modellerini hemen incelemek ister misiniz? Yelek örgülerinin yapılmasının zamanı gelmedi mi sizce de? Havalar soğudu hanımlar, dolabınızda olması gerekenlerden birinin yelek örgüler olması gerektiğini biliyoruz. Sizler için sizi zorlamayacak kolay bayan yelek örgü modellerini derledik. Şimdi hep birlikte bu modelleri inceleyelim.

Dolabınızın En Nadide Parçası Bayan Yelek Örgü Modelleri

Ne kadar da hoş bir yelek örgü modeli değil mi hanımlar? Sıradanlıktan uzak farklı model ile sizlerleyiz. Ponpon detayları yeleğe ayrı bir hava katmış.

En çok tercih edilen örgü yelek modeller arasında bu yeleğimiz var. Rengini siz kendinizce güncelleyerek bu modeli yapabilirsiniz. Rengarenk de çok hoş olmaz mı bayanlar?

Bazı hanımlar yeleğin üzerine yük olduğunu ağır olduğunu söylerler ve bunalırlar. Bu yelek örgü modelimiz tam tersine kullanılan ipten dolayı çok hafif ve yumoş gibi sıcacık tutacak.

Yukarıdaki görseldeki sarmal desen yelek örgü modelimiz çok güzel ve en çok tercih edilen örgü yelek modellerinden biri. Hanımlar hazır havalar da soğumuş iken geç kalmadan örseniz mi ne?

Yukarıdaki görselde yeleğimizin örülüp birleşmeden önceki hali verilmiş. Yelek örmesini bilen bayanlar için yeleğin parçalarını ördükten sonra birleştirmesi ise çok kolay.

Ne kadar zarif bir yelek… Yine ince iplik kullanılarak örülmüş bir yelek.

Kırmızıdan tabii ki de asla vazgeçemiyoruz. Hanımlar yelek sevmeyenler için bu görseli yükledim. Yelek sevmeyenler kol ekleyebilirler örgülerine. Ama yukarıdaki görseldeki modeli yelek örgü modelinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca bir fikir olsun elbette.

Örgü modeli kadar kullanılan renkte çok önemli. Rengi çok tatlı değil mi?

Hanımlar yelek örgü modelleri genelde bol, uzun ve salaş örülüyor. Fakat bunu sevmeyen hanımlar da elbette var. Onlar için yukarıdaki görsel çok ideal. Yeleği kısa ve dar örüp gömlek üzerine giyebilirler. Ki ne kadar da şık duruyor. Denemeye değmez mi?

Birbirinden Farklı Bayan Yelek Örgü Modelleri