Her Yöreye Göre 48 Muhteşem Tığ İşi Oya ModelleriHer yöreye göre şahane tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu modeller hem sizin yörenize göre hem de başka yöreye göre. Tığ oyaları yöre yöre değişiyor biliyorsunuz ki. En çok seveceğiniz bu her yöreye göre tığ işi oya modelleri kesinlikle tercihleriniz arasında olacaktır. Tığ oyası hem şıklığı ve hem zarifliği ile yine karşımızda. Biz de sizler için en güzel modelleri derledik. Dilerseniz hep beraber bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Yörenize Ait Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Rengarenk tığ oyası sizin de vazgeçilmeziniz olacak ve muhakkak bu tığ oyası modelini tercih edeceğinizden eminiz. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu modeli dilediğiniz renkte yazmalarınıza uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Ne dersiniz?

Tığ İşi Oya Örnekleri

Rengarenk bonbon şekeri gibi tatlı bu tığ işi oya modeli sizin de dikkatinizi çekmedi mi? Bu modeli hem desenli hem de düz renk yazma modellerinde kullanabilirsiniz. Ne dersiniz? Bence muhteşem olur.

Tığ İşi

Minik fakat zarif bir tığ oyası daha… Düz renk yazma modeline nasıl da yakışmış değil mi? Siz de düz renk yazmalarınızda bu modeli kullanabilirsiniz. Dilerseniz tek renk olarak dilerseniz de rengarenk kullanacağınız bu tığ işi oya modeli vazgeçilmeziniz olmaya devam edecek.

Tığ Oyası

Lila yazmanız varsa en uygun modellerden biri de görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli. Sizce de harika değil mi?

Tığ Oyaları

Yarım ay şeklinde olan bu çiçekli tığ işi oya modeli hem zarif hem de gösterişli. Bu model çeyizlerinizin de vazgeçilmezi olmaya aday. Üstelik bu işten gelir elde eden hanımlar bu modeli kaçırmasınlar. Çünkü en çok tercih edilen modeller arasında.

Rengiyle tam sonbahar rengi olan ve boncuklarıyla da şahane bir gösterişi yakalamayı başarabilen bu model sizin de gözdeniz olacak.

En Harika Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri