Her Yerde Aranan Kadın Örgü Motiflerinin Yapılışları

Kadın örgü modellerinde kullanılan motifler her yerde aranıyor. Hemen şimdi sizde bu motiflerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Beğeneceğinizi umduğumuz bu örgü motifleri ile süveter, hırka, kazak gibi bir çok model örebilirsiniz. Evde geçirdiğim zamanı güzel değerlendirmek istiyorum, evde sıkılıyorum diyorsanız eğer lütfen bilgisayarlarınızın başına. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız, geçirirken her yerde bulamayacağınız parçalar üretebilirsiniz. Özellikle yeni başlayan hanımlar, hoşgeldiniz. Size şiş işi örgü yapmayı sevdirecek bir anlatımlı örgü paylaşımı var karşınızda.

Bu modelde size yün olarak angora veya yün iplik tavsiye edebiliriz. Bu iplik bu modelin güzel motifiyle buluşmasında yumuşacık yelek modelleri ve şal modelleri örebilirsiniz. Teninize dokunmayacak, cildinize iyi gelecek bu model ile örgü yapımının ne kadar kolay ve rahat olduğunu görebilirsiniz. 

Bebek örgülerinde ve çocuk örgülerinde de kullanılabilen modelimiz sayesinde hem örgü örmeyi öğrenecek hem de çok kolay alışacaksınız. Sadece bir kaç sıra ördükten sonra eliniz yatkınlaşacak. Ürününüzü bitiminde görmek istediğiniz renkte iplik ayarlayın ve şişlerinizi alın. Başlamak için çok beklemeyin…

Bir başka tavsiyemiz daha var. Ne mi? Ev ortamının en sevilen aksesuarlarından battaniyeler

Hanımlar, Kolayhobiler ailesine katıldığınız için teşekkür ederiz. Videomuzu izleyin ve insanların görmek için başlarını çevireceği modelin yapımına başlayın. İyi seyirler! 

Kadın Örgü Motifleri

Modellerin anlatımları için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.