Her gün 7 zeytin 1 incir yemenin etkisi inanılmaz! Peki neden 7 zeytin 1 incir?

Her gün 7 zeytin 1 incir yemenin etkisi ina+nılmaz! Peki neden 7 zeytin 1 incir? İşte büyük s-ır 7 Zeytin 1 İncir Kürü ve Fa-ydaları Her gün 7 zeytin 1 incir yemenin etkisi ina-nılmaz! Peki neden 7 zeytin 1 incir?Her gün 7 zeytin 1 incir yemenin etkisi ina+nılmaz!

İki besinde çok güçlü antioksidan olduğundan vücudun gün boyu temizlenmesini destekler. Böylece vücudun genç hücrelerinin sayısını artırarak yaşlanmayı geciktirir.- Zeka gelişiminde katkı sağlayarak beyin hücrelerinin sağlığını korur. Uzmanlar özellikle ha-mile ve gelişim çağındaki çocukların düzenli bir şekilde bu besinlerden tüketilmesini tavsiye eder. S-inir hücrelerini yenilediğinden ruhsal problemlerin yaşanma olasılığını da azaltır. Özellikle de-presyon ve kişilik bo-zukluğu gibi sonu in-tharla biten rahatsızlıklara iyi gelir.7 Zeytin 1 İncir Faydaları İşte Hay-rete Düşüren 5 Özelliği!

1) Vücudu Fazlalıklardan Arındırır Zeytin ve incirde bulunan antioksidan maddeler, vücuda fazla gelen ne varsa yok etmekle görevlidir. Ödem gibi problemler için adeta i-laç etkisi gösterecektir. Bedeninize yük olan yağların ya-kılmasını hızlandırır. Şişkinlik gibi durumları ise kısa sürede çözecek ve daha rahat mideye sahip olmanızı sağlayacaktır.

2) Hücreleri Yeniler Hücre yenilenmesinde rol oynayan zeytin ve incir, beyin hücrelerinden cilt hücresine kadar gücünü gösteriyor.Ha-milelik döneminde bebeğin ve annenin gelişimi için gerekli olan yeni hücreleri 7 zeytin 1 incir tüketerek oluşturabilirsiniz. Bedenin ihtiyaç duyduğu vitaminleri ise yine bu iki faydalı besinden alabilirsiniz. Cilt lekelerine, saç sağlığına, vücut direncine karşı bir şifa arıyorsanız 7 zeytin 1 incir tabağınızda yerini alsın.

3) Zayıflamak Artık Daha Kolay 7 zeytin 1 incir zayıflama konusunda da oldukça id-dialı. Zayıflamak isteyenlere etkisi nedir diyorsanız, biraz daha detay verelim. İncir ve zeytin her şeyden önce metabolizma hızlandıran iki ayrı besindir. İncirde bulunan antioksidan maddeler ve zeytinde bulunan vitaminler, sağlıklı şekilde kilo vermenizi sağlar. Zayıflamak için metabolizmanızı alıştırma döneminde, uzun bir süre 7 zeytin 1 incir diyeti uygulamalısınız. Diyetin tüm detaylarını birazdan açıklayacağız. Ayrıca 7 zeytin 1 incir tüketen kişilerin, daha az acıktığı bilinmektedir. Böylece gün içinde ihtiyacınız kadar kalori alıp kaçamaklardan uzak kalabilirsiniz.

4) Ka-nserli Hücrelerin Oluşumunu Engeller 7 zeytin 1 incir kürünün öyle bir faydası var ki, adeta çağın en yaygın sağlık problemi ka-nserli hücreler için bir kalkan!Ka-nserli hücreler, bağışıklık sistemi zayıf olan bünyelere kolayca yerleşir. Bu duruma ke-sin çözüm bulmak için 7 zeytin 1 incir tüketebilirsiniz. Tüm hastalıklara kapılarını kapatan 7 zeytin 1 incir öğünü, vücudun daha güçlü ve dirençli olmasını sağlıyor.Özellikle de me-me ka-nseri, ka-raciğer hastalıkları gibi durumlarda bu iki besin tercih edilirse iyileşme süreci daha hızlı olmaktadır. İlaç tedavisine ek olarak, sağlıklı beslenmenize 7 zeytin 1 incir ekleyebilirsiniz.

5) Vücut Fonksiyonlarını Düzenler Gün içinde 2 defa tüketilmesi önerilen 7 zeytin 1 incir, vücudun yenilenme saatlerinde daha da etkili olmaktadır. Saçınızdan tırnağınıza kadar sağlıklı olmak için siz de deneyebilirsiniz.İhtiyacınız olan enerji, vücut fonksiyonlarınızın daha iyi çalışması için gerekli olan vitaminleri, 7 zeytin 1 incirden kolayca ve lezzetli şekilde alabilirsiniz. Solunum yolu hastalıklarında 7 zeytin ve 1 incir, nefesi açan mideyi rahatlatan bir öğün olmaktadır. Aynı zamanda kişiye enerji de verir.

7 zeytin 1 incir7 Zeytin 1 İncir Diyeti Zayıflatır Mı, Neye İyi Gelir? Zayıflama konusunda, diyet yapanın da hırsı ile başarılı sonuçlar veren 7 zeytin 1 incir diyetinin bir türü daha vardır ve bu tür de kişinin kilosunu ka-ybetmesini sağlamaktadır. Sağlık programlarına konuk olan Doktor Esat Başaran, 7 zeytin 1 incir üzerlik tohumu hurma yiyerek ciddi rakamlarda kilo verdiğini ifade etmiştir. Yaptığı açıklamaya göre 7 zeytin 1 incir üzerlik tohumu hurma zayıflama konusunda şu etkilere sahiptir: Tatlı ve tuzlu bu besinler bir arada tüketildiğinde, vücudun daha geç acıkmasını sağlar.Bağırsakları rahatlatan bu besinler, kilo vermek isteyenlerin metabolizmasını hızlandırır ve yağ yakımını başlatarak kilo kaybı sağlar. Aynı zamanda Kuran’da da adı geçen bu yiyeceklerin, kişilerin bağışıklık sistemini güçlendirdiğini ve daha dinç hissettirdiğini de ekler.7 zeytin ve 1 incir toplamda yaklaşık 100 kaloriye denk gelecektir. Bu kalori miktarı ise gün içindeki ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi karşılar. 7 zeytin 1 incir nasıl kullanılır 7 Zeytin 1 İncir Kuran Ayeti Kutsal kitap Kur’an-ı Kerim’de de 7 defa zeytin, 1 defa da incir kelimesi yer almaktadır. Bu sağlıklı kür, Kuran’dan esinlenerek hazırlanmıştır. 7 zeytin 1 incir ayette de yer alarak, sağlıklı yaşamak için insanlara güç vermektedir. Ayeti sizlerle paylaşalım: “İncire, zeytine, Tûr-i Sinâ’ya ve şu emin beldeye (Mekke’ye) yemin ederim ki gerçekten biz insanı en güzel şekilde yarattık.” Buyurmaktadır. (Tîn 1-4)