Hemen Örmek İsteyeceğiniz 36 Bayan Yelek Örgü Modelleri

Hemen örmek isteyeceğiniz bayan yelek örgü modelleri ile karşınızdayız. Yelekler ev içi oturmalarımızın, günlerimizin vazgeçilmezi. Genellikle ev içinde kullandığımız bu yelek örgüler bazen en kurtarıcı parçamız olabilir. Fakat gerçekten şık olan örgü örnekleri bulmakta zorlanıyoruz. Model bulamayanlar ya da farklı örgü modeli arayanlar için bu hemen örmek isteyeceğiniz bayan yelek örgü modellerini sizler için derledik. Haydi hep beraber bu örgü modellerine bir bakalım.

En Şık 36 Farklı Yelek Örgü Modelleri

Görseldeki yelek modeli hem sade hem de tercih edilen renk çok tatlı bir renk. Zaten hemen hemen her hanımın pembe bir yeleği vardır. Hatta pembe yeleği olanlar da şu an farklı model pembe yelek arayışı içerisindeler. İşte tam da o hanımlara göre bir model ve bir renk.

Bir başka model de fakat yine pembe bir yelek örgü modelimiz. Bu örgü modeli de gayet güzel duruyor. Krem rengi de vazgeçilmez zaten hem yelek anlamında hem de tüm kıyafetlerde banko renk olmaya devam ediyor. Krem renkli yelek örgü modeli de çok hoş değil mi?

Sarmal yelek örgü modeli de sizin seveceğiniz türden. Hem de bu soğuk havaların vazgeçilmezi yeleklerden asla vazgeçemeyeceğiz. Ama endişeniz olmasın dilediğiniz kadar yelek örgü modeli sizlerle.

Kullanılan iplik yeleğin görünüşünü bile değiştiriyor. Daha ince iplikler yelekleri daha da zarif göstermiyor mu? Bence gösteriyor. Bu model de kesinlikle denenmeli.

En sevdiğimiz renklerden biri olan bordo renginin bu yelek örgü modeli de çok hoş değil mi? Dilerseniz yeleğin önüne düğme de ekleyebilirsiniz. Size kalmış. Çünkü bazı hanımlar önünde hiçbir detayı olmayan, açık yelekleri kullanamıyorlar. E onları da düşünmek lazım elbette.

Birbirinden Şahane 36 Farklı Yelek Örgü Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.