Hayran Kalacağınız İğne Oyası Modelleri Çok Seviliyor

Birbirinden güzel seçilmiş iğne oyası modelleri 2019 arşivi. Yeni modellerin yer aldığı iğne oyaları en güzel modelleriyle bu sayfada yer alıyor.

Yapılışının zor olduğu kadar güzelliği ile de ön plana çıkan oya çeşitlerinden iğne oyaları modellerinin 2019 yılına özel en yeni modellerini bu sayfada bulabileceksiniz.

Yeni iğne oyası

2018 yılını geride bırakıp 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde en yeni 2019 iğne oylarını merakla beklediğinizi biliyorum. Bu yazıda bulunan iğne oyalarına dair oya örnekleri ve modellerine bakmadan geçmemelisiniz.
Son zamanlarda oldukça trend olan iğne oyaları genellikle yazmalar için yapıldığı gibi gençlerin kullandığı fularların uçlarını süslemek için kullanılınca da oldukça göz alıcı görünmektedir. Kullandığınız fularları gösterişli bir hale getirmek istiyorsanız sizlerde bu iğne oyası modellerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 2019 iğne oyaları modelleri arasında yine bize eskiyi çağrıştıracak havlu kenarları ve çeyizlerin vazgeçilmezi dantellerde de rastlamak mümkündür. Oya örnekleri bakımından sayabileceğimiz oda takımlarındaki pikelerin kenarları, yatak örtülerinde bulunan iğne oyaları, salon takımlarında ki sehpalar ve vitrinlerde yani neredeyse evimizin her köşesinde iğne oyası modelleri yer almaktadır.

Sıralı iğne oyası modeli

Kolay İğne Oyaları 2019 Yılında da Karşımıza Çıkıyor

Hanımların en kıymetli ve vazgeçilmezi olan iğne oyası için 2019 yılında en dikkat çeken örnek havlu kenarı iğne oyası modelleridir. Rengarenk, ışıltılı ve sade modelleriyle dikkat çeken havlu kenarı oya modelleri zarafetiyle adeta gönlümüzü fethedecektir.

İğne oyası yazma modeli

İğne Oyası Havlu Kenarları 2019 Yılında Dikkat Çekiyor

Havlu kenarları için 2019 iğne oyası modelleri arasında en dikkat çeken model salkım iğne oyası modelidir. İğne oyasını halkalı havlu kenarı ile birleştiren model oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Oya modelinin figürünü hobi marketlerde bulabileceğiniz gibi minik bir plastiğe ip sararak da istediğiniz şekle getirebilirsiniz.
Gösterişli ve en güzel iğne oyası modellerinden olan 3 boyutlu çiçekler ve kolyelerde 2019 oya modelleri arasında öne çıkan iğne oyalarındandır. En sevilen modellerden olan fiyonklu iğne oyalarını yazma oyaları içinde kullanabiliriz. Bu modeller renk renk güzellikte olabilmektedir. Ayrıca iğne oya modelleri arasında namaz örtüleri için kullanılan iğne oyaları da oldukça hoş bir görünüm sağlamaktadır.

Kolay iğne oyası

Biz hanımların en önemli hobileri arasında yer alan iğne oyası için sizlerde fikirlerinizi ve modellerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

2019 İğne Oyaları

Pembe iğne oyası yazma modeli
Renkli iğne oyası
İğne oyası sonsuzluk modeli
İğne oyası havlu kenarı
İğne oyası namaz başörtüsü
En güzel iğne oyası
Çiçekli iğne oyası
Çıtı pıtı iğne oyası
2019 iğne oyası modeli
Çeyizlik iğne oyaları
Çeyizlik iğne oyası
Çiçekli iğne oyaları