Hayran Kalacağınız 63 Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Hayran kalacağınız en şahane tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Tığ işi hayatımızda vazgeçilmez bir yer kaplıyor. Bu tığ oyaları gerçekten de şık ve muazzam. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu farklı modelleri bir araya getirdik. Gerçekten tığ oyası hayatımızda yadsınamaz bir yer kaplıyor. Sürekli farklı model arayışı içindeyiz. Sizler için birbirinden şahane gün ve oturmaların vazgeçilmez tığ işi oya modellerini derledik. Haydi hanımlar bu modellere hep beraber bir bakalım. Ne dersiniz?

Birbirinden İddialı Tığ İşi Oya Modelleri

Tam da gün ve oturmalara uygun pullu ışıl ışıl tığ işi oya modeli. Gerçekten de enfes görünüyor. Mutlaka gün ve oturmalarınızda sorulacak bir parça. Sizce de öyle değil mi?

Rengi ve tığ oyası ile fark yaratan bir model. Hanımlar gördüğünüz gibi çok şık ve hemen hemen her hanımın tercih edeceği bir model.

Mavinin en güzel tonunun tığ oyası ile buluşması gerçekten de efsane. Yazma kenarında pul detayı kullanılması elbette ayrı bir şıklık katmış. Değil mi?

Her hanımın kesinlikle bir bordo yazması olmalı. Ve özellikle özel günlerde en çok tercih edilen renklerden biri bordodur. Bordo yazmaya en güzel ne gider derseniz tabii ki de inci boncuklar derim. Sizce de çok hoş durmamış mı? Bize göre efsane olmuş.

Bir yazmayı şık gösteren tığ işi oya modellerine boncuk detayı eklenmesidir. Gerçekten de muazzam durmuyor mu hanımlar?

Bu toz pembe yazmaya ve tığ oyası ile uyumuna bayıldım hanımlar. Muhakkak bu yazma kenarı tığ işi oya modeli hemen hemen her hanımın evinde olmalı. Çünkü siz bu şıklığa değersiniz.

Benetton yeşili en sevilen yeşillerden biri. Yeşil renkli yazmaya elbette sıcak tonlar gidecektir. Turuncu ve sarı nasıl da yakışmış değil mi?

Hayır Diyemeyeceğiniz Tığ İşi Oya Modelleri