Hayran Kalacağınız 40 Farklı Kışlık Bebek Örgü Modelleri

Hayran kalacağınız 40 farklı kışlık bebek örgü modelleri ile karşınızdayız. Kendimizden daha çok önemsediğimiz çocuklarımız için örmemiz gereken kışlık örgü modelleri hayli çok ve ihtiyaçlarımız arasında. Çocuklarımıza hazır kıyafet almaktansa kendimiz örmeyi tercih ediyoruz. E haksız da sayılmayız elbette. Şimdi sizler için 40 farklı bebek kışlık örgü modelini derledik. Haydi hanımlar hep beraber bu modelleri inceleyelim.

İhtiyacınız Olan Bebek Kışlık Örgü Modelleri

Yukarıdaki görseldeki yelek örgü modeli çok zarif. Çiçek detayları kışlık yeleğe ayrı hava katmamış mı? Bu örgü modeli kız çocuğunuzun tatlılığına tatlılık katacak.

Kışlık hırka örgü modeli en çok ihtiyacımız olanlar arasında. Kışın çocuklarımız için çok endişeleniyor ve hasta olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Hassas bünyeli çocuklarımıza kat kat veya kalın giydirmek geliyor hep içimizden. Onları sıcak tutması kadar görsele de önem veren hanımlar için birebir model.

Bu yelek örgü modeli çocuklarınızın çok hoşuna gidecek. Erkek çocuklarımız genellikle arabayı çok sever ve sevdiği şeyleri kıyafetlerinin detaylarına eklemek onların çok hoşuna gidecektir.

“Ya ama bu çok tatlı bir yelek örgüsü!” dediğinizi elbette duyuyoruz. Gerçekten rengiyle, modeliyle çok şirin bir yelek.

Atkı ve bere örgü modeli takım halinde çok güzel değil mi?

Çocuklarımızın yelek ve hırkalarını ördüğümüz gibi minik ayakkabılarını örmek de tercihimiz. Ama yukarıdaki görseldeki yelek ve ayakkabı takım halinde çok şık değil mi?

En çok tercih edilen renklerden biri… Ama model de çok hoş duruyor.

Örgü modelinin güzelliği kadar yeşil ve mor rengin uyumu da gözlerden kaçmıyor.

Sarı renk elbette vazgeçilmezimiz. Hem de hem kız çocuklarımız hem erkek çocuklarımız için ideal renk.

Krem rengi ve pembe rengini örgü modellerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaptığınız örgülerin modelini bu renkler çok iyi gösterecektir.

Çok Seveceğiniz Birbirinden Güzel Bebek Kışlık Örgü Modelleri