Hayran Kalacağınız 35 Tığ İşi Oya Modeli

Hayran kalacağınız 35 tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Bu tığ oyası modellerine bayılacaksınız. Hayran kalacağınız diyoruz çünkü en yeni modelleri bir araya getirdik. Bu işten para kazanan hanımların da en çok tercih ettiği ve en çok sipariş aldığı tığ oyaları ile sizler buluşturuyoruz. Gerçekten sizler için enfes modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Komşularınızı Kıskandıracak Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Kırmızı gönlüm sende tığ işi oya modellerinden biri. Gerçekten enfes bir tığ işi oya modeli değil mi? Kırmızı yazmaya elbette kırmızı tığ oyası çok yakışırdı ve sizce de bayağı tatlı olmamış mı? Bu model ve renk özellikle kına gecelerinin vazgeçilmezi. Çeyizlerinizde biliyorsunuz ki en az bir tane kırmızı yazma ve kırmızı tığ iş oya modeli olmalı. Değil mi hanımlar?

Tığ İşi Oyalar

Hem yapımı çok kolay hem de tercih edeni çok olan bir tığ oyası… Muhakkak bu tığ oyasını en az bir yazma kenarınıza yapmalısınız. Ne dersiniz?

Tığ oyası

Bu yazma kenarına uygulanan tığ işi oya modelini herhangi bir yazmanıza da kullanabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken şey elbette yazmanızın rengi ve modeline kullandığınız tığ oyasının renginin uyması. Dikkat edersiniz modelinin uyması demiyorum çünkü her model her yazmaya uyar yeter ki doğru renkler tercih edilsin.

tığ oyaları

En zarif tığ oyalarından biri olabilir muhakkak. Siz de çok beğendiniz değil mi? Açıkçası biz bayıldık. Umarım siz de görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini yaparsınız. Çünkü oldukça şık.

Tığ İşi Oya Örnekleri

Boncuklar bence tığ oyalarına tercih etmemiz gereken bir detay. Hele ki gösteriş seven hanımların tercihinin bu oya modeli olması şart. Siz de gösteriş seviyorsanız bu tığ işi oya modeli de tam size göre.

Birbirinden Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi