Hayran Kalacağınız 35 Muhteşem Bebek Giyim Örgü Modelleri

Hayran kalacağınız bebek giyim örgü modelleri ile karşınızdayız. Tatlı mı tatlı bu bebek giyim örgü modellerini çok beğeneceksiniz. Örgüler bebek giyim için vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Bizim de bebek giyim de en çok tercih ettiklerimizden. Örgü denilince de akla ilk bebek giyim gelmesi de bu yüzden. Sizler için güzel mi güzel parçalar derledik. Dilerseniz hep birlikte bu parçalara bir göz atalım. Ne dersiniz? Bence harika olur. Haydi hanımlar inceleyelim.

Şeker Gibi Bebek Giyim Örgü Modelleri

Bebek Giyim Örgü Modelleri

Rengi ve modeliyle tatlı bir bebek giyim modeliyle başlamak istiyorum. Kapüşon detaylı bebek giyim örgü modeli en çok tercih edilen hırka modellerinden. Ayrı ayrı hırka ve bere kullanmak istemeyen anneler ve ayrı ayrı giymeyi sevmeyen çocukların tam da kurtarıcısı bu model olacaktır. Siz de çok sevdiniz değil mi? Biz açıkçası bu modeli ve modelin rengini çok sevdik.

Bebek Örgü Modelleri

Gökyüzü mavisi hırka ve patik modeli hem yapımı çok basit hem de çok tatlı duruyor. Çocuğunuz bu rengi çok sevecek. Siz zaten sevdiniz bile. Değil mi?

Örgü Modelleri

Pembe tulum örgü modeli bebeğinizin vazgeçilmezi olacak. Ve siz de bu tulumu detaylar ile daha da hoş kılabilirsiniz. Kullanılan düğmeler, kurdeleler ve aklınıza gelen başka detaylar da oldukça örgü modelini farklı kılacaktır.

Örgü

Lila patikler bu sezon da çok moda olacak. Şimdiden hazır etmeyi unutmayın. Muhakkak bebeğinizin dolabında bulunması gereken bir ürün. Hayır demeyin.

Örgüler

Gri renginin örgü modeli ile buluşması sizce de güzel değil mi?

Pembe patik ve hırka örgü modeli sizce de çok hoş değil mi? Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu örgü modelini çocuğunuz da çok beğenecek ve severek giyecek. Muhakkak sizin de tercih ettiğiniz bir örgü modeli olacaktır. Ne dersiniz?

Şirin mi Şirin Bebek Giyim Örgü Modelleri