Hayran Kalacağınız 35 Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Hayran kalacağınız 35 tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu tığ oyası modellerini çok seveceksiniz. Çünkü çok sevimliler. Tığ oyaları yazmalarımıza zarafet katan bir detay olarak yer alıyor. Bizim kesinlikle vazgeçilmezimiz. Sizler için de birbirinden güzel sevimli tığ işi oya modellerini seçtik ve derledik. Şimdi dilerseniz hep birlikte bu tığ oyası modellerine birlikte bakalım. Ne dersiniz?

Görenlerin Soracağı 35 Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Daha önce görmediğiniz harika bir tığ oyası ile başlamak istiyorum. Yazma renginin muhteşemliği ile başlamak istiyorum. Ne kadar da hoş değil mi? Yazma kenarı oya modeli de oldukça sevimli ve gösterişli. Gösterişi neyin kattığını artık hepimiz biliyoruz. Tabii ki de boncuklar… Boncuk detayı yazmayı olduğundan daha havalı ve güzel gösterecektir.

Tığ İşi Oya Örnekleri

Harika mı harika bir tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Bu modelin hem yapımı kolay hem de çok sevimli… Muhakkak evinizde olması gereken bir model. Sizce de öyle değil mi?

Tığ Oyası

Harika bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu oya modelini sizin de çok beğendiğinizi duya gibiyim. Şimdiden yapmaya başlamaya ne dersiniz?

Tığ Oyaları

Kırmızıdan vazgeçemeyenlerin tercihi bu tığ oyası oluyor. Ya sizin tercihiniz hangisi?

Tığ Oyası Örnekleri

Rengarenk sıralı tığ işi oya modeli Kasım ayına damgasına vuranlardan. Sizce de çok hoş değil mi? Biz bu sıralı tığ oyalarına bayılıyoruz. Bu işten kazanç elde edebilir para da kazanabilirsiniz. Kazanç elde eden hanımların da tercihi sıralı tığ oyaları olmaya devam ediyor.

Tığ İşi

Rengiyle muhteşem bir tığ oyası modeli. Bu tığ oyası harika bir yöntem ile yapılmış. Aynı renk yazmaya aynı renk oya kullanmaktan çekinmeyin. Aksine çok şık duracaktır. Dilerseniz inci boncuklar ekleyerek bunu daha da çok hareketlendirebilirsiniz.

Herkesin Sorduğu Tığ İşi Oya Modelleri