Güzelliğinize Güzellik Katan 39 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Güzelliğinize güzellik katan boncuklu iğne oyası modellerini merakla beklediğinizin farkındayız. İğne oyası modellerine bazı hanımlar için boncuk eklemek zahmetli bir iş gibi geliyor, uğraşmak istemiyorlar ama bu o zahmete değmez mi? Bu modelleri gördükten sonra kesinlikle bir sonraki el işinizi boncuklu iğne oyası modellerinden biriyle yapacaksınız. Haydi birlikte bu güzelliğinize güzellik katan boncuklu iğne oyası modellerine bakalım.

İğne Oyası Modellerinizi Boncuklarla Şıklaştırın

Ne kadar da göze çarpıcı bir model. Bu modeli böyle dikkat çeken ise boncukları. Yukarıdaki görselden boncukları çıkarırsanız model sade bir el işinden başka bir şey olmaz ama boncuklarla nasıl da bütünleşmiş.

İnci boncuklar iğne oyası modelinize gösteriş katmaya devam ediyor. Genellikle tek renkle yapılan yazma kenarı iğne oyası modellerini inci boncuklarla şıklaştırmak hanımların tercihi.

Ne kadar da güzel bir uyum! Biz bu boncuklu iğne oyası modelleri derlerken bile iç geçiriyoruz. Sizin de aynı durumda olduğunuzu biliyoruz. Zaman kaybetmeden bu boncuklu iğne oyası modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

İğne oyası modelinin çiçek kısmını tamamen boncuklar yapabilirsiniz. Daha fazla boncuk ile daha fazla gösteriş elde edebilirsiniz.

Hem sade hem de şıklık isteyenler içinse bu model birebir uygun. Boncuklar küçük tercih edilmiş ama iğne oyası modelimiz tam tersine büyük şekilde işlenmiş. Bu da iğne oyası modelimizi ön plana çıkarıyor.

Siyahın asilliğini en çok ne ortaya çıkarır derseniz. Tabii ki cevabımız: boncuklar. Siyah yazma kenarına siyah ip kullanıp boncukları zıt renk kullanmak nasıl da asillik katıyor. Mutlaka her hanımın dolabında olması gereken bir renk ve model.

Bir başka boncuklu iğne oyası modeli de gözlerimizi kamaştırıyor değil mi?

Yazmalarınızı Ön Plana Çıkaracak Boncuklu İğne Oyası Modelleri