Göz Kamaştıran 48 En Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli

Göz kamaştıran 48 en yeni iğne oyası modelini görmeye hazır mısınız? Bu iğne oyası yazma kenarı modelleri tam size göre hanımlar. Görümce çatlatabilecek düzeyde olan bu iğne oyaları birbirinden farklı ve en yeniler kategorisinde. Artık yeni ve farklı iğne oya modeli arayışı içindeyiz ve bu arayışlarımız bu en yeni iğne oyası modeli ile son bulacak. Sizler için en güzel iğne oyası modelleri derledik. Haydi hanımlar o halde bu iğne oyası örneklerini bir inceleyelim.

En Kaliteli ve En Göz Kamaştıran İğne Oyası Modelleri

Görselde kullanılan yazma ve iğne oyası modelinin gri olması dikkat çekiyor. Bu iğne oyası örneğinin ve yazmanın aynı renk olması adeta bir uyum sağlıyor. Daha öncede de bahsettiğimiz gibi tek renk iğne oyaları fazlasıyla yazmaya asalet katıyor ve dikkatleri üzerine çekiyor.

Çeşitli renklerde olan çiçekler iğne oyası modeline ayrı hava katmış. Özellikle siyah yazmalarınıza farklı hava ve renk katacak bu iğne oyası modelini kesinlikle tercih etmelisiniz. Biz çok sevdik.

Bu zarif mi zarif iğne oyası modeli tam size göre. Çiçeklerin sıradan olmaması farklı olması dikkat çekiyor ve 2020 yılında da en trendler arasında olacak gibi duruyor. Haydi hanımlar şimdiden örnek çıkarmaya ne dersiniz?

Tam da sonbahar rengiyle karşınızdayız. Bu renkler özellikle bu mevsimlerde kullanılıyor ve harika da duruyor. Ve bu rengin üzerine renkli iğne oyası modeli kesinlikle en tercih edilenler arasında.

Beyaz mı beyaz en asil durabilecek bir yazma rengi ve iğne oyası örneği ile karşınızdayız bu renk tam sizin gibi asil kadınlara özel. Modelin ince işliği ve uyumu harika değil mi?

Bu iğne oyası modeli tam siz renkli hanımların tercihi. Rengarenk olan iğne oyası modelini rahatlıkla her yerde kullanabilirsiniz.

Kaynanaları Bile Kıskandıran En Yeni İğne Oyası Modelleri

Source: Yeni hobi