Görümce Elti Çatlatan 53 Tığ İşi Oya Modelleri

Görenin kıskanacağı güzellikte tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. En çok seveceğiniz el işi bu modeller olacak hanımlar. Tığ oyaları yazma kenarına en çok yakışanlardan. Bunlar da yazma kenarınıza gayet iyi yakışacaktır. Birbirinden güzel tığ oyası derledik sizler için. Size en yakışacağını sizin görünce seveceğiniz tığ oyası modellerini derledik. Haydi hanımlar dilerseniz hep beraber bu komşularınızın size sürekli soracağı tığ işi oya modellerini inceleyelim. Ne dersiniz?

Görümce Elti Kıskandıran Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Bu tığ oyası modelini çok seveceksiniz. Dilediğiniz yazmanızın kenarına dilediğiniz renkte bu tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Muhakkak bu ağır ve gösterişli duran tığ oyası modelini komşularınız da çok sevecek ve ilk sorduğu şey olacak.

Tığ İşi Oyalar

Beyaz yazmaya en çok yakışacak şeyi artık biliyorsunuz değil mi hanımlar? Bu beyaz renkli yazmalara renkli tığ oyaları çok yakışıyor. Beyaz renkli yazmalarınıza rengarenk renkler kullanmaktan çekinmeyin kesinlikle.

Tığ Oyaları

Lacivert renkli yazmanıza da pembe ve mavi rengi uyumlu olacaktır ve tığ oyasını daha güzel gösterecektir.  Tığ oyası kadar renk de çok önemli. Yanlış renk kullanımı tığ oyası ne kadar güzel olursa olsun o oyanın güzelliğini göstermeye bilir. O yüzden dikkat etmek gerek bu hususta.

Tığ İşi

Yuvarlak model tığ işi oyalar sizin de gözdeniz olacak kesinlikle. Bu tığ oyalarını çok seveceksiniz aynı zamanda tüm yazmalarınıza yapmak isteyeceksiniz.

Tığ Oyası

Ben bu rüzgar gülü modeline bayıldım açıkçası. Rüzgar güllerin seyrekliği, renkleri bir harika. Ama bu rüzgar gülü tığ işi oya modelini de daha şık yapan unsur var. Nedir hanımlar? Elbette ki boncuklar. Boncuk detayı her yazmaya güzellik katacaktır.

Tığ oyası modelleri

Lacivert yazmaya pembe rengi garanti yakışan renklerden biri. Yanına bir de sarıyı ekleyince çok hoş durmuyor mu?

Harika mı Harika Tığ İşi Oya Modelleri