Görenin Sorduğu 50 Renkli İğne Oyası Modelleri

Görenin yapılışını soracağı güzellikte renkli iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Bu iğne oyaları havanızı tamamen değiştirecek. Yalnızca havanızı değiştirmek ile kalmayacak, görenin merak edip sorduğu bir iğne oyası örnekleri olacak. Renkli şeyleri her alanda çok severiz. Bu renkli modeller da tam size hitap ediyor. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerini bir inceleyelim. Ne desiniz?

Görenin Sorduğu Renkli İğne Oyası Modelleri

iğne oyası modelleri

İğne oyasını renksiz kullanmak düşünülemez. Tabii ki bir yöntem dışında. O da bazen tek renk tercih ediyoruz. Tek renk yazmaya tek renk iğne oyası. Onları bu konunun dışında tutuyorum. Görselde gördüğünüz bordo renkli yazma da hem bordo rengi hem de farklı iki renk kullanılmış. Bu iki rengin kenarları ise bordo rengi ile geçilmiş. Gayette güzel olmuş sanki değil mi?

iğne oyası örnekleri

Bordo yazmanın her haliyle bitmiş ve iğne oyası ile süslenmiş hali. Gayet de şık ve zarif değil mi hanımlar?

iğne oyası

Güzel bir örnek teşkil eden bu iğne oyası az önce bahsettiğim yöntem ile yapılmış. Bu yöntem de çok havalı. Muhakkak düşünmelisiniz. Hardal sarısı yazmaya yine aynı renk hardal sarısı iğne oyası muazzam değil mi? Biz bu yöntemi çok seviyoruz. Hatta kendim de bu tür yazma ve iğne oyalarını severek kullanıyorum.

iğne oyaları

Su yeşili yazma kenarına elbette şöyle rengarenk cıvıl cıvıl bir iğne oyası yakışırdı. Bu sarmal çiçek modelini çok seveceksiniz ve çok yakıştıracaksınız kendinize.

en güzel iğne oyaları

Hanımlar yazma kenarına yapacağınız çiçek modellerini önceden işleyip daha sonrasında yazma kenarına işleyebilirsiniz. Ne dersiniz? Bence harika bir fikir olur. Hatta bu önceden hazır edilen iğne oyalarını havlu kenarlarına ya da havluya da işleyebilirsiniz.

Hayretler İçinde Kalacağınız Renkli İğne Oyası Modelleri

en yeni iğne oyaları