Farklılık Arayanlara 39 Benzersiz Tığ İşi Oya Modelleri

Farklılık arayanlar için benzersiz tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu modeller sosyal medyayı salladı hanımlar. Tığ oyası bizim her anlamda vazgeçilmezimiz. Özellikle de şık olmak ve hanımlar arasında gösterişli olmak istediğimizde tam da tercihimiz oluyor. Bu tığ oyaları ise en çok seveceğiniz modeller arasında olacak. Sizler için de en çekici tığ işi oya modellerini derledik. Haydi hanımlar dilerseniz hep beraber bu tığ işi oya modellerini bir inceleyelim. Ne dersiniz?

Sosyal Medyayı Sallayan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Bu nazar boncuklu tığ işi oya modellerini çok sevecekseniz. Daha önce hiç görmediğiniz ya da daha az gördüğünüz bu nazar boncuklu tığ oyaları beyaz yazmalarınıza ve mavi yazmalarınıza çok yakışacak. Siz de denemek istemez misiniz? Özellikle gün ve oturmaların tamamen vazgeçilmezi olacak.

Tığ İşi Oya Örnekleri

Bu harika mı harika tığ oyaları hemen hemen her yazmaya yakışacak modelde. Siz de dilerseniz bu tığ işi oya modelini kullanabilirsiniz.

Tığ İşi

Mor yazmalarınıza yakışacak bir tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Bu oya modeli harika hanımlar. Mor yazmaya elbette en çok yakışacak renklerden biri yine mor rengidir. Haydi hanımlar bu tığ oyası modelini yapmaya var mısınız?

Tığ Oyası

Turkuaz ve mavi renginin uyumu ile karşınızdayız. Bu uyum akıl almaz derecede güzel. Bu yöntemi diğer renk yazmalarınızda da kullanabilirsiniz. Örneğin eğer yazma pembe ise yine o tonda bir pembe rengini kullanıp yanında da onun bir açık ton rengi pembeyi bir arada kullanarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tığ Oyaları

Kırmızı yazmalar elbette en sevdiklerimizden. Bu kırmızı yazmalara hemen hemen her model tığ oyası yakışacaktır. Özellikle görselde gördüğünüz renk tonları çok yakışmamış mı? Elbette çok yakışmış. Turuncu ve kırmızı zaten birbiriyle uyumu olan sıcak iki renk. Yakışmaması mümkün mü?

En Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oyalar