Farklı Örgü Arayanlara Yeni Örgü Yelek Hırka Battaniye Modeli Yapılışı

Farklı bir örgü modeli arayanlar için yeni örgü bayan ve bebek yelek, hırka, battaniye modellerinde kullanabileceğiniz harika bir modelin anlatımlı yapılışı ile karşınızdayız. Bu harika örgü modelinin anlatımını aşağıda bulabilirsiniz.

Örgü ile neler yapılır?

Örgü ile en çok bebek yelek, hırka, kazak, battaniye modelleri yapılıyor. Örgü denilince akla saç örgüleri gelse de biz burada şiş ve tığ işi ile yapılan örgülerden bahsediyoruz, örgü saç modeli aklınıza gelmesin. Marketlerde poşet kullanımının ücretli olmasıyla birlikte son zamanlarda örgü çanta modelleri yaygın olarak yapılıyor. Youtube, Instagram, Pinterest, Facebook gibi sosyal medya mecralarında çok güzel örgü çanta örnekleri bulabileceğiniz gibi bizim her gün sizlere sunduğumuz örgü çanta örneklerine de bakabilirsiniz. Örgü modelleri arasında en çok bayan ve bebek yelek, hırka, kazak modelleri popüler. Bu modellerde renk renk düğme örnekleri kullanılarak çok şık örnekler elde ediliyor. Bu örgülerin belli kısımları kadife kumaşlarla yapılarak çok daha modaya uygun modeller elde ediliyor. Kadınlar günlük kullanımda yaz ya da kış her mevsimde giyebileceği yelek ve hırka örneklerini kendileri örmeyi tercih ediyorlar. Bunun dışında kadınların çok kullandığı şal ve panço örgü örneklerine de çok sık rastlanıyor. Soğuk havalarda en çok kullandığımız battaniye, atkı, bere, şapka, eldiven, ceket gibi çok farklı eşyalar da yapılıyor. Özellikle kız çocuğu annesiyseniz çok şık yelek, hırka örnekleri bulabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde yelek, hırka, kazak, battaniye gibi modellerin dışında son zamanlarda tulum örgü örnekleri de yaygınlaşmaya başladı. Banyolarda günlük olarak kullanılan lif örgü örnekleri çok dikkat çekiyor. Bu örgü lif örnekleri dikdörtgen, kare ya da üçgen olarak yapılsa da farklı lif modelleri de bulunmakta. Bu lif örneklerinde kullanacağınız yün iplik örneklerinin suya dayanıklı olduğundan emin olmalısınız. Eğer yeterince zamanınız varsa örgü kilim örneklerine bakarak ev dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz.

Hobi olarak başlanan ama para da kazanabileceğiniz örgü el sanatları

Birçok bayan hobi olarak başladığı bu tığ ve şiş ile yapılan örgü el işini başlangıçta el sanatı olarak icra etse de daha sonra bu örgü işinden para da kazanabiliyor. Yeterince vaktiniz varsa ve gerçekten örgü örebilecek sabrınız ve merakınız varsa bu örgü işinden nasıl para kazanacağınızı anlatalım. Öncelikle tüm farklı örgü tekniklerine hakim olmanız gerekiyor. Sitemizde örgü kategorisinde birçok farklı örgü modelinin anlatımını bulabilirsiniz. Yelek, hırka, kazak, battaniye gibi en popüler örgü örneklerinin yapılışlarını öğrendiğinizde bu örgü modellerini başlangıçta kendiniz için ya da sevdikleriniz için yapmanızı tavsiye ederiz. Direkt olarak para kazanmaya başlamak yerine başlangıçta kendi ihtiyaçlarınız için örgü örmenizi tavsiye ederiz. Bu örgü modellerinin fotoğraflarını kaliteli olarak çekerek Instagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal medya ortamlarında kendinize hesap açarak paylaşabilirsiniz. Siz paylaşım yaptıkça takipçileriniz artacak ve zamanla sizden sipariş isteyenler olacaktır. Eğer yeterince deneyime ulaştığınıza inanıyorsanız, bu mecralarda ilan açarak örgü sipariş alındığına dair paylaşım yaptığınızda daha çok sipariş alabileceksiniz.

Yeni Örgü Yelek Hırka Battaniye Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Bu yeni örgü yelek hırka battaniye modelinin anlatımı için canselin örgü dünyası youtube kanalına teşekkürü borç biliriz. Siz de bu yeni örgü modelini hemen deneyebilirsiniz.Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.