Evinizi Güzelleştirecek 39 Farklı Salon Takımı Dantel Modelleri

Evinizin atmosferini değiştirecek 39 farklı salon takımı dantel modeli ile sizlerleyiz. Bu danteller gerçekten de evinizin ve salonunuzun atmosferini değiştirecek nitelikte. Sizin seveceğinizi düşündüğümüz dantel örnekleri ile sizlerle beraberiz. Bu dantel modelleri hemen hemen her hanımın evinde, salonunda, vitrininde olmalı. Son zamanlarda daha da dikkat çeken bu dantel modelleri sizin de dikkatinizi çekecek. haydi hanımlar şimdi sizlerle beraber bu dantel örnekleri için sizinle bir münakaşa yapalım. Ne dersiniz?

En Havalı 39 Farklı Salon Takımı Dantel Örnekleri

Fiskos ve vitrinlerinizin vazgeçilmez o dantel modeli… Gerçekten de çok hoş durmuyor mu? Bu dantel modeli yapımı kolay ve basit. Her hanım bu dantel modelini rahatlıkla yapacak buna eminiz. Siz hamaratlı hanımlara güveniyoruz. Bu dantel modeli de ilginizi çok çekecek.

Ben bu görselde gördüğünüz dantel modeline bayıldım. Tek kelime ile muhteşem. Zarifliği ise tartışmaya kesinlikle kapalı. Dikdörtgen dantel masalarınızın vazgeçilmezi, kare dantel ise vitrinlerinizin vazgeçilmez olacak kesinlikle. Asimetrik ve çok şık bir görüntüye sahip bu dantel modeli sizin de çokça ilginizi çekecek.

Salonlarınızın en gözdesi olacak bu dantel modeli efsane. Hanımlar dantel modellerini beyaz görmeye alıştık. Ama renkli dantel modelleri de gerçekten çok hoş duruyor. Siz de dilerseniz istediğiniz rengi bu dantel modeli için kullanabilirsiniz. Salonunuzun beyaz ağırlıkta ise renkli danteller ilginizi çekebilir.

Fiskos masalarınızın, vitrinlerinizin ve tepsi içlerinin vazgeçilmez parçası o dantel… Hatta ve hatta özel günlerde nişan tepsisinin içinde kullanılabilecek bu dantel modeli otantik ve şık bir hava katacaktır. Mutlaka bu modeli bir düşünün deriz.

Görselde gördüğümüz dantel modeli genellikle vitrin içlerinde kullanılıyor. Siz de kullanmaya ne dersiniz? Biz gerçekten bu dantel modeli ile aşk yaşıyoruz. Çünkü dantel seviyoruz. Danteller zarafettir…

Danteller Zarafettir!