Evinizi Değiştirecek 45 Kendin Yap Duvar Efekti Örnekleri

Evinizin havasını değiştirecek kendin yap duvar efekti modelleri ile dekorasyona bakış açınız değişecek. Dokusu, görünümü içindeki ışıltıları ile ev dekorasyonunuzun en önemli parçası haline gelecek kendin yap duvar efektlerini hazırlamak düşündüğünüzden daha kolay. Hobi malzemecilerinden temin edeceğiniz, boya beton efekti stencil gibi malzemeler ile yapacağınız duvar efektleri ile odalarınızın görünümü tahmin edeceğinizden daha şık ve tarz bir görünüme sahip olacaktır. Şimdi gelin hep beraber ev dekorasyonunuza yeni bir soluk katacak kendin yap duvar efekti örneklerini inceleyelim.

Ev Dekorasyonunuza Hayat Katacak Kendin Yap Duvar Efekti Örnekleri

Beton efekti kullanılarak hazırlanan duvar dekorasyonunda çok farklı desenler bir arada kullanılmıştır. Bu kendin yap ev duvar tasarımını çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Ev dekor tasarımınızın tamamlayıcı parçası olacak, yemek odası dekorasyonunuza yeni bir tarz katacak kendin yap duvar tasarımı.

Tv ünitenizin arka fonu olarak düzenleyebileceğiniz, ev dekorasyonunda her odada kullanabileceğiniz şıklıkta kendin yap duvar modelini denemenizi tavsiye ederiz.

Sıcak renkler kullanılarak oluşturulmuş, tuğla deseni verilmiş duvar modelini ev dekorasyonunuzda yatak odasında da kullanabilirsiniz.

Ev dekor önerileri arasında çok rastladığımız antrelerinize renk katacak kendin yap duvar dekorasyonunun farklı renklerini deneyebilirsiniz.

Bu kadar şık bir görüntüyü elde etmek her zaman için mümkün olmuyor. Ev dekorasyonunda zirveye çıkmak istiyorsanız kendin yap duvar efekti fikrini değerlendirmelisiniz.

Her duvar bu kadar güzel olmuyor hak ediyor. Banyo dekorasyonunda kullanılan kendin yap duvar efekti ile en çok konuşulan ev sizin eviniz olacaktır.

Bu birbirinden harika desenlerle evinizde şık köşeler oluşturup, keyifli sohbetler ederek kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunuza Hayat Katacak Kendin Yap Duvar Efekti Örneklerini İnceleyelim

Bu duvar efekti önerilerini renklendirmek için kullandığımız görseller Instagram sayfalarından alınmıştır. @dekotrend Tacihan Yongacı’ya bu başarılı çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.