En Zarif 37 Tığ İşi Şal Modelleri

Çok zarif tığ işi şal modelleri ile karşınızdayız. Şal modellerinde tığın kullanılması tabii ki yapılan işi zarifleştiriyor. Bu tığ işi şal modellerinin can alıcı noktası ise hepsinin farklı farklı ama hepsinin tarzının ilgi çekici olmasından geçiyor. Bizim siz hanımlar için derlediğimiz bu modelleri görmek için sabırsızlandığınızın farkındayız. O halde hep birlikte bu tığ işi şal modellerini incelemeye ne dersiniz?

Hanım Hanımcık Tam Size Göre Tığ İşi Şal Modelleri

Gözümüz gönlümüz açılsın diye ilk önce bu rengarenk tığ işi şal modelinden başlamak istiyorum. Sizcede çok hoş değil mi?

Sonbahara uygun renkleri bir arada kullanarak tığ işi şal modelini mevsime uygun yapabilirsiniz. Ama diğer yazılarda da belirttiğim üzere artık mevsime göre renk algısı tamamen yok oldu. Olması da gerekirdi zaten. Sırf bu yüzden sevdiği renkleri beyaz gibi kışın kullanamayanlar vardı. şimdi içiniz rahat olsun dilediğiniz rengi dilediğiniz mevsimde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Rengarenk bir tığ işi şal modeli daha. Ruhunuzu canlandırmaya nasıl da müsait değil mi?

bayıldım. Tek kelime ile şahane. Sizin de çok sevdiğinizin farkındayım. Sizin sevmeyeceğinizi düşündüğümüz şeyleri zaten burada barındırmayız hanımlar içiniz rahat olsun. Renklerin uyumu da gözden kaçmıyor.

Evet, az önceki görselde anlatmak istediğim tam olarak bu. Beyaz renk… Sonbaharda da rahatça kullanın lütfen hanımlar. Sizin kendinizi iyi hissetmeniz her şeyden daha çok önemli.

Daha çok kışlık olan bu tığ işi şal modeli daha sıkı ve kalın iplik ile yapılmıştır. Bu da kara kış günleri için oldukça ideal.

Ve bu model de efsane değil mi? Şallarınızın uçlarına püskül detayı kullanmak şala ayrı bir hava katıyor.

Sizi Farklı ve İyi Hissettirecek Tığ İşi Şal Modelleri