En Yeni 72 Harika Tığ İşi Lif Örnekleri

En yeni tığ işi lif örnekleri ile sizlerleyiz. Tığ işi hayatımızda yadsınamaz bir yer taşıyor. Tığ ile bir çok güzellikler elde edebiliyoruz. Başlıktan da anlayacağınız gibi tığ işi lif örnekleri, tığ işi oya modelleri, tığ oyaları bir sürü kullanım alanı var. özellikle tığ işi oyalarda tercih ediliyor ama elbette tığ işi ile yapılan lifleri de unutmamak lazım. Şimdi sizinle beraber bu tığ işi lif örneklerini bir inceleyelim. Ne dersiniz?

Tığ İşi Modellerin Vazgeçilmezi En Yeni Lif Örnekleri

Yeni Tığ İşi Lif Örnekleri

Görselde gördüğünüz tığ işi uğur böcekli lif örneği sizin de dikkatinizi çekti değil mi? Uğur böceğini tığ işi oya modeli ile de bağdaştırmak mümkün. Tığ oyaları ile bir uyum sağlayan bu uğur böceği. Her alanda çok şık ve zarif duracaktır. Muhakkak denemelisiniz hanımlar.

Yeni Tığ İşi Lif Modelleri

Beyaz ve krem renginin uyumu nasıl da yakışmış tığ işi lif modeline. Tığ işi gerçekten de liflere çok yakışıyor. Hanımlar bu iki rengi tığ işi oya modelleri ile de kullanabilirsiniz. Tığ oyası için muazzam iki renk olacaktır.

Yeni Tığ İşi Lif

En çok tercih edilen tığ işi oya modeli… Lifin yuvarlak olmasından ziyade böyle uzun olması bize de kolaylık sağlıyor hanımlar. Kesinlikle herkesin evinde olması gereken bir tığ işi oya modeli.

Tığ İşi Lif

Çiçekler tığ oyaları için vazgeçilmez olduğu kadar tığ işi lifler içinde vazgeçilemez. Çünkü çiçekler bulunduğu ve olduğu her yeri zarifleştiriyor. Sizce de öyle değil mi?

Lif

Aynı desen tığ işi lif farklı ebat ve boyutlarda takım halinde yapılmış. Gerçekten de her ebat ve boyda olması gerekiyor liflerimizin. Bu renk ve çiçek desenleri tığ oyaları ile de buluşturmaya ne dersiniz?

En Canlı Renklerle Tığ İşi Lif Modelleri

Tığ İşi