En Popüler 35 Kırmızı Mavi Renkli İğne Oyası Modelleri

En popüler iki renk kırmızı ve mavi iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Bu iğne oyaları tam sizin seveceğiniz renk ve modellerde. Kırmızı ve mavi renk en çok tercih edilen renkler arasında. Renk kadar yazma kenarı iğne oyası da bir o kadar önemli. Çok sevdiğiniz bu iki rengi iğne oyası modelleri ile birlikte harmanladık. Siz de dilerseniz bu iğne oyası modellerini inceleyelim. Ne dersiniz?

Kırmızı ve Mavinin Vazgeçilmezi İğne Oyası Örnekleri

Kırmızı yazmalara genellikle her iğne oyası modeli yakışıyor. Özellikle içerisinde beyaz ve kırmızı renk olan iğne oyaları… Gerçekten siz de bu iğne oyası modelini kırmızı yazmanıza hiç tereddütsüz kullanmanızı öneririz.

Benim yazmalarda en sevdiğim yöntemlerden biri. Düz tek renk yazmanızın kenarına tek renk iğne oyası… Düşünmez misiniz hanımlar? Böyle yapınca gerçekten çok zarif duruyor model. Ayrıca bu modele farklılık katmak isterseniz inci boncuk detayı da ekleyebilirsiniz.

Maviye en çok yakışan renklerden biri elbette pembe rengi. Bu iki renk yazma kenarına sıralı iğne oyası modeli oluşturmuş. Siz de dilerseniz yazma kenarınıza bu modeli uygulayabilirsiniz.

Kırmızı yazma kenarına hem çiçek detayı hem de boncuk detayı hoş olmamış mı?

Beyaz yazma kenarına hemen hemen her renk yakışacaktır. Mavi kullanırsanız daha soft bir renk kırmızı kullanırsanız daha can alıcı bir renk ile birlikte iğne oyaları daha hoş görünebilir.

Mavi yazma kenarına görselde gördüğünüz gibi küçük renkli iğne oyası modeli de yapabilirsiniz. Bence gayet naif olmuş.

Benim en çok sevdiğim iğne oyası modeli. Sizin de çok seveceğinize o kadar eminim ki. Bu model hayır diyemeyeceğiniz bir model. Siz de çok seveceksiniz. Sevmekle kalmayıp bu modeli yapacaksınız.

En Sevilen Kırmızı ve Mavi İğne Oyası Modelleri