En Güzel 40 Pembe ve Kırmızı Tığ İşi Oya Modelleri

En güzel pembe ve kırmızı renk tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Gerçekten bu tığ oyaları tam da siz göre. En sevilen iki rengi seçtik pembe ve kırmızı. Tığ oyası her alanda vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Sizin de vazgeçilmeziniz olan bu tığ işi oya modellerine bayılacaksınız. Pembe ve kırmızı modelde kendini gayet güzel belli ediyor. Haydi hanımlar hep beraber ve tığ işi oya modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Müthişlikten Ödün Vermeyen Pembe ve Kırmızı Tığ İşi Oya Modelleri

Pembe rengi elbette beyaz renge çok yakışacaktı. Ve öyle de olmuş. Siz de çok sevdiniz değil mi? Beyaz yazmalarınızın kenarına muhakkak bu tığ oyasını düşünmelisiniz.

Kırmızı gönlüm sende tığ işi oya modeli… Gerçekten de muazzam duruyor ve mutlaka tercih etmelisiniz hanımlar. Kırmızı rengi başlı başına bir gösteriş zaten. Size de bu gösteriş çok yakışacak.

Kırmızı rengine hangi tığ oyası olursa olsun gerçekten mükemmel duracaktır. Sizce de öyle olmamış mı?

Pembe yazmaların vazgeçilmezi pembe tığ oyası ne kadar da hoş değil mi? Boncuklar da efsane olacak bu tığ oyasına.

Pembe yazma kenarına diğer bir alternatif ise pembe renginin tonlarını kullanmak. Aynı tonda yazmanın renginde bir renk ve pembenin bir kaç ton koyusu renkle çok güzel tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Muhakkak bunu düşünün.

Kırmızı rengin vazgeçilmezi beyaz boncuklar elbette çok şık duruyor. Bu kırmızı yazmalarınızı her alanda kullanabilirsiniz. Özellikle eşiniz, dostunuz bu oya modelini çok sevecek ve merak edecek.

Kırmızı yazmaların vazgeçilmezi çiçekli tığ işi oya modeli elbette muazzam. Çiçekler her alanda hayatımızda. Bu tığ işinde de geçerli. Fakat ne kadar da hoş duruyor değil mi?

Herkesin Tercihi Pembe ve Kırmızı Tığ İşi Oya Modelleri