En Gösterişli 39 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

En gösterişli tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. Tığ oyası modellerine ayrı bir gösteriş kazandıran bu boncuklu oyalara bayılacaksınız. Sizler için derlediğimiz bu tığ oyaları boncuklu olması sebebiyle bayağı ilgi çekici. Sizin de seveceğiniz bu tığ işi oya modelleri gerçekten çok havalı duruyor. Birbirinden gösterişli bu tığ işi oya modellerini sizler için derledik. Dilerseniz siz de bu tığ işi oya modellerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Haydi hanımlar hep beraber bu görselleri bir inceleyelim.

En Sevilen 39 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ İşi

Sade mi sade bu tığ işi oya modelini gösterişli kılan ne dersiniz? Elbette ki tığ işi oya modeli… Bu renkli yazmaya en uygun olan tığ oyası tek renk olacaktır. Tek renk tığ oyasını da en gösterişli yapacak elbette boncuklar… İkisi birleşince ne kadar da hoş olmuş değil mi hanımlar?

Tığ Oyası

Yeşil rengi gerçekten de beyaz renginin vazgeçilmezi… Ne kadar da güzel değil mi? Biz çok sevdik bu oya modelini. Ya siz?

Tığ Oyaları

Pembe renkli yazmaya kadife boncuklar nasıl da yakışmış değil mi? Tığ oyası zarifliği de gözlerimizden elbette kaçmıyor. Hanımlar bu yöntemi muhakkak kullanın. Aynı renk yazma, aynı renk tığ oyası ve aynı renk boncuklar. Hepsinin aynı renk olması sizi korkutmasın. Çünkü çok güzel bir uyum elde edeceksiniz.

Tığ İşi Boncuklu Oyalar

Pullar yazma kenarlarında vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor…

Az önceki görselde bahsettiğim olay pembenin bir farklı tonunda da uygulanmış. Sizde dilediğiniz renk yazma da bu tek renk yöntemini uygulayabilirsiniz.

Gerçekten pembe rengine en çok yakışan boncuklar… Bu boncuklar tığ oyaları ile birleşince ne kadar da hoş duruyor değil mi? Biz çok sevdik ya siz?

Boncuklar Tığ İşi Oya Modellerinize Şıklık Katsın!