En Çok Sipariş Alan 43 Şık Tığ İşi Yelek Modeli

En çok sipariş alan tığ işi yelek modelleri ile karşınızdayız. Sonbaharın vazgeçilmezi elbette tığ işi yeleklerdir. Bu aralar gündemimizde sürekli tığ işi yelek modelleri var fakat hepsi ayrı ayrı. Şimdi de tığ işi severlere özel tığ işi yelek modellerini bir araya getirip derledik, umarım beğenirsiniz. Hanımlar yelek modellerini şıklaştırmak sizin elinizde biliyorsunuz değil mi? Tabii ki biliyorsunuz. Haydi o zaman beraber bu tığ işi yelek modelleri inceleyelim.

Vazgeçilmezimiz Tığ İşi Yelek Modelleri

Tığ işi yelek ve hırka modelleri daha zarif durmuyor mu sizce de? Yeşil de olması ayrı bir güzel olmuş. Yukarıdaki görselde de gösterdiği üzere içine düz beyaz bir badi veya tişört ile model daha da ön plana çıkmış.

Ama bu yelek modeli çok güzel. Hanımlar bu mevsimlerde bu renklere ağırlık vermek daha doğru karar olur ama çiçek deseninden de asla vazgeçmeyin. Bakın nasıl da güzel durmuş.

Görselde de gördüğümüz üzere beyaz tığ işi yelek modelimiz çok zarif duruyor. Ve bu model 2019 en tercih edilen yelekler arasında. E haydi hanımlar siz de şimdiden yapmaya başlayın.

Üzerinde el emeğinin olduğu çok net belli olan bir tığ işi yelek modeli. Hanımlar kıyafetlerinizde el emeği olduğu sürece en zarif ve en şık siz olacaksınız.

Yelek modellerinde nadir gördüğümüz renklerden biri saks mavisi. Ama ne kadar da doğru olmayan bir karar hanımlar. Kesinlikle kullanılması gereken renkler arasında. Görüyorsunuz değil mi renk modeli nasıl da belli etmiş.

Püskül detayı farklılık ve zariflik katmamış mı?

Hnaımlar bu modeli şöyle görmeye alıştık: kare şeklinde parçalar örüyoruz ve bu parçaları birleştiriyoruz. Yukarıdaki görselde farklı olan şey o parçaların hazır olması. Parçalar hazır ama birleştirirken detay katılmış. Böyle de ayrı bir hava katmamış mı?

Çok Seveceğiniz Tığ İşi Yelek Modelleri