En Çok Sipariş Alan 30 Örgü Bebek Yelek Hırka Bere Modelleri

En çok sipariş verilen örgü bebek yelek, hırka, bere modellerini görmeye hazır mısınız? Bugün sizler için bebeklerinize örebileceğiniz şıklıktaki farklı model ve desenlerle hazırlanmış incilerle süslenmiş hırka yelek bere modellerini hazırladık. Özellikle yelek, hırka ile aynı desendeki bere örgü modelleri çok talep görmekte ve çok şık durmaktadır. Hazırladığınız her örgü örneğini incilerle boncuklarla süsleyip daha şık hale getirebilirsiniz.

Örgü ile Yapılan Şeyler

Örgü ile daha çok bebek yelek, hırka, kazak, battaniye modelleri yapılıyor. Örgü denilince akla saç örgüleri gelebilir, fakat biz burada şiş ve tığ işi ile yapılan örgülerden bahsediyoruz, örgü saç modeli aklınıza gelmesin. Poşet kullanımının ücretli olmasıyla birlikte son zamanlarda örgü çanta modelleri yaygın olarak yapılıyor. Youtube, Instagram, Pinterest, Facebook gibi sosyal medya mecralarında çok güzel örgü çanta örnekleri bulabileceğiniz gibi bizim her gün sizlere sunduğumuz örgü çanta örneklerine de bakabilirsiniz.

İşte En Çok Sipariş Alan Örgü Bebek Yelek Hırka Bere Modeli

Bereyle takım olarak hazırlanmış yelek örgü modeline inciler çok farklı bir görüntü vermiştir.

Örgü modelleri arasında en çok bayan ve bebek yelek, hırka, kazak modelleri popüler. Bu modellerde renk renk düğme örnekleri kullanılarak çok şık örnekler elde ediliyor. Bu örgülerin belli kısımları kadife kumaşlarla yapılarak çok daha modaya uygun modeller elde ediliyor.

Yaprak desenli kibar yelek örgü modeli çok zarif durmaktadır.

Kadınlar günlük kullanımda yaz ya da kış her mevsimde giyebileceği yelek ve hırka örneklerini kendileri örmeyi tercih ediyorlar. Bunun dışında kadınların çok kullandığı şal ve panço örgü örneklerine de çok sık rastlanıyor. Soğuk havalarda en çok kullandığımız battaniye, atkı, bere, şapka, eldiven, ceket gibi çok farklı eşyalar da yapılıyor. Özellikle kız çocuğu annesiyseniz çok şık yelek, hırka örnekleri bulabilirsiniz.

İki farklı renkle hazırlanmış yelek örgü modeli kabartmalı çiçeklerle hazırlamak çok hoşunuza gidecek.

Bebek örgü modellerinde yelek, hırka, kazak, battaniye gibi modellerin dışında son zamanlarda tulum örgü örnekleri de yaygınlaşmaya başladı.

Hem erkek hem de kız çocukları için hazırlayabileceğiniz hırka örgü modeli.

Banyolarda günlük olarak kullanılan lif örgü örnekleri çok dikkat çekiyor. Bu örgü lif örnekleri dikdörtgen, kare ya da üçgen olarak yapılsa da farklı lif modelleri de bulunmakta. Bu lif örneklerinde kullanacağınız yün iplik örneklerinin suya dayanıklı olduğundan emin olmalısınız.

Pembe yelek örgü modelini çok beğeneceksiniz.

Beyaz incilerle bezenmiş yelek örgü modeli.

Eğer yeterince zamanınız varsa örgü kilim örneklerine bakarak ev dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz.

Tığ ile hazırlanan mevsimlik yelek örgü modeli.

Birçok bayan hobi olarak başladığı bu tığ ve şiş ile yapılan örgü el işini başlangıçta el sanatı olarak icra etse de daha sonra bu örgü işinden para da kazanabiliyor. Yeterince vaktiniz varsa ve gerçekten örgü örebilecek sabrınız ve merakınız varsa bu örgü işinden nasıl para kazanacağınızı anlatalım.

İnci düğmeli kabartmalı çiçekli yelek örgü modelinin her rengi çok şık durmaktadır.

Öncelikle tüm farklı örgü tekniklerine hakim olmanız gerekiyor. Sitemizde örgü kategorisinde birçok farklı örgü modelinin anlatımını bulabilirsiniz. Yelek, hırka, kazak, battaniye gibi en popüler örgü örneklerinin yapılışlarını öğrendiğinizde bu örgü modellerini başlangıçta kendiniz için ya da sevdikleriniz için yapmanızı tavsiye ederiz. Direkt olarak para kazanmaya başlamak yerine başlangıçta kendi ihtiyaçlarınız için örgü örmenizi tavsiye ederiz.

Burgulu yelek örgü modelinin iki farklı şekilde hazırlanmış hali.

Arka modeli gözüken yelek örgü modeli çok şık duruyor.

Her yaşa uygun şekilde örebileceğiniz çok kullanılan yelek örgü modeli.

Bu örgü modellerinin fotoğraflarını kaliteli olarak çekerek Instagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal medya ortamlarında kendinize hesap açarak paylaşabilirsiniz. Siz paylaşım yaptıkça takipçileriniz artacak ve zamanla sizden sipariş isteyenler olacaktır. Eğer yeterince deneyime ulaştığınıza inanıyorsanız, bu mecralarda ilan açarak örgü sipariş alındığına dair paylaşım yaptığınızda daha çok sipariş alabileceksiniz.

Çok Beğeneceğiniz Bebek Yelek Hırka Bere Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.