En Çok Aranan 42 Yelpaze Örgü Modeli Örnekleri

En çok aranan yelpaze örgü modelleri ile sizlerleyiz. Son zamanların en çok aranan ve aratılan örgü modellerinden biri yelpaze örgü modeli. Bu model yelpaze şeklini andırdığından modelin adı yelpaze örgü modelidir. Gerçekten çok şık ve zarif duran bir örgü modeli. Biz de bu modelin en güzellerini sizler için derledik. Dilerseniz hep beraber bu örgü modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Hayır Diyemeyeceğiniz Yelpaze Örgü Örnekleri

Örgü Modelleri

Daha önceden de bahsettiğim gibi örgü modelinin kendini en çok belli ettiği renk görselde gördüğünüz renktir. Örgülerinizi dilerseniz normal iple dilerseniz simli iplerle tercih edebilirsiniz. Simli ipler modeli daha da gösterişli gösterecektir. Sizce de gösterişli olması daha avantajlı ve daha hoş değil mi?

Örgü Örnekleri

Yeşil ve krem renginin uyumunu yelpaze örgüsünde daha net görmek mümkün. Bu yelpaze örgüsü benim çok sevdiğim örgü modellerinden biri. Sizin de öyle değil mi? E o zaman haydi hanımlar bu yelpaze örgü modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz? Hem de bu renkleri kullanarak.

Örgü

Gerçekten örgü modeli enfes… Nasıl da zarif ve hoş duruyor. Kesinlikle bu örgü modelini yeleklerinizde, hırkalarınızda, çantalarınızda kullanabilirsiniz.

Örgüler

Beyaz ve pembenin uyumunu bilmeyen hanım yoktur. Bazen renk uyumlarını yakalamak çok zor o yüzden dikkat etmek gerekir. Bu yelpaze örgü modelini liflerinizde de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

En uyumlu iki renk yan yana. Bu iki rengi birleştirerek çok hoş yelek veya hırka örgü örneği de çıkarabilirsiniz.

Yukarıdaki görsellerde bu yelpaze örgü modelinin nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz. Gerçekten de güzel bir örgü. Ve yukarıda görselde kullanılan renkte çok canlı ve modeli gösterebilecek bir renk olmuş. Bu konuda hemfikiriz değil mi hanımlar?

En Çok Aratılan Yelpaze Örgü Modelleri