En Çok Aranan 35 Farklı Bayan Giyim Örgü Modelleri

En çok aranan 35 farklı bayan giyim örgü modelleri ile karşınızdayız. Bebek örgüleri kadar bayan giyim örgüler de en çok tercih edilen ve aratılanlar arasında. Bu örgü modelleri son yılların en çok aratılan ve en çok sevilen örgü örnekleri arasından özenle seçildi. Şimdi sizlerle beraber bu örgü modellerine bakalım. Ben de sizinle beraber bu örgü modellerini incelemekten zevk alıyorum ve sizinle beraber bu derlenmiş görselleri yorumlamayı çok seviyorum.

Kalp Ritimlerinizi Değiştirecek O Bayan Giyim Örgü Modelleri

Çok güzel bayan eldiven örgü modeliyle başlamak istiyorum. Bu eldiven örgü modelleri diğer eldivenlerden biraz daha farklı. Gördüğünüz üzere hem tarz bir eldiven hem de üzerindeki detay ile çok tatlı bir eldiven. Yani hanımlar tarz olurken tatlı olmakta mümkün. Bu eldiven örgü modeli zannettiğiniz kadar da zor değil. Kesinlikle her hanımın örebileceği türden. Hanımlar haydi size güveniyorum ben. Dilediğin renkte bu eldiven örgü örneğini yapmaya başlayın. Ne dersiniz?

Bayan örgü tunik çok şirin değil mi? Tesettürlü hanımlar kollarını biraz daha uzun örerek tunik olarak kullanabilirler. Tesettürlü olmayan bayanlar için de çok şık ve otantik bir elbise olacaktır. Kesinlikle bu trend olan bayan örgü örneğini değerlendirmelisiniz hanımlar.

Parmakları olmayan ama çok tarz olan bir bayan örgü eldiven modeli. Gerçekten bu yıl bu eldiven örgüler moda olacak gibi duruyor. Sizce de öyle değil mi? Eldivenlerin üzerine istediğiniz detayı da ekleyebilirsiniz.

Bu bayan kazak örgü modeli de çok hoş değil mi? İstediğiniz renge uyabilen bu örgü örneğini mutlaka tercih etmelisiniz.

Yelekler elbette örgülerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bu yelek örgü modeli de gerçekten vazgeçilemeyecek tarzda. Sizin de dolabınızda olmasın mı bu örgülerden?

En Güzel Bayan Giyim Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.