Elti Kıskandıran 38 Harika İğne Oyası Modelleri

Elti kıskandıran harika iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Bu iğne oyaları eltiniz dahil herkesi kıskandıracak. İğne oyası her gün yenisi eklenen bir el işi modeli. Bizim de elbette her zaman vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Yazmaları sürekli her alanda kullanıyoruz. Her alanda kullandığımız için çeşit çeşit iğne oyası örnekleri arıyoruz elbette. Sizler için birbirinden güzel oyalar derledik. Dilerseniz hep beraber bu iğne oyası modelleri ile buluşalım. Ne dersiniz?

Çevrenizdeki Herkes Bu İğne Oyası Modellerini Soracak

Düz renk yazmalara en çok yakışan şeylerden biri renkli sıralı iğne oyası modelleridir. Bu iğne oyası modeli buğday görüntüsü şeklinde olması nedeniyle de farklı ve tarz duruyor değil mi?

Hem yazın hem de sonbaharın vazgeçilmez renklerinden biri olan bu renk yazma ve yazma kenarı iğne oyası modellerin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Turuncu renkteki iğne oyası nasıl bu kadar güzel duruyor derseniz. Cevap elbetteki iğne oyası modelinin çevresinin siyah ile çevrelenmesidir. Siz de düz renk iğne oyası modellerinde bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Pembe yazma kenarına en çok yakışan modellerden biri de vazgeçilmez çiçekli iğne oyası modeli. Bu sıralı çiçekli iğne oyası modelini siz de dilediğiniz yazma kenarına kullanabilirsiniz.

Küçük iğne oyası desenli bu model sizin de çok hoşunuza gidecek. Yazmalarınızı bu modelden mahrum bırakmayın.

Yeşil yazmalarınıza en çok yakışan şeylerden biri olabilir bu iğne oyası modeli. Siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Beyaz yazmalarınıza hem beyaz iğne oyası hem de renkli iğne oyası çok yakışıyor. Özellikle tercih eden hanımlar küçük iğne oyası modellerini daha çok seviyorlar.

Pembe yazmaların vazgeçilmezi olan iğne oyası modellerinin en zariflerinden biriyle sizlerleyiz. Bu yazma kenarı iğne oyası modelleri hem yazma kenarı, hem de kolye be tespih uçlarında kullanılabilir.

İğne Oyası ile Zarafeti Yakalayın!