Düşen Yapraklar Örgü Yelek Şal Modeli Yapımı

Kış aylarının yavaştan yaklaşması ile birlikte ağaçlardaki yapraklar düşmeye çoktan başladı bile. Düşen yaprakları örgü yelek ve şal modelleri için isim olarak değerlendirmişler.

Düşen Yapraklar Örgü Yelek ve Şal Modeli

Ağaç yaprakları sonbahar aylarında düşmeye başlar ve kış aylarına kadar devam eder. Bahar aylarında ise ağaçlarda yapraklar tekrar yeşillenmeye başlarlar. Anne işleri kanalı düşen yaprakları örgü modeline isim olarak vermiş. Yaprak desenleri örgü örenlerin karşısına sıkça çıkan örgü motiflerinden birisidir. Şiş işi örgülerde genelde kullanılan model ile yelekler ve şallar örülebiliyor. Bebek örgüleri içinde örgü modeli arayanlar yaprak desenlerini kullanıyorlar. Lastik örgünün üstüne motif olarak yapılan yaprak desenleri örgünün göze yansıyan güzelliğini de ortaya çıkarmaktadır. Düşüp sararan yaprakları yansıtan bu güzel örgü modeliyle örgülerinizi örebilirsiniz.

Yapraklı örgü örneklerinden bir model daha öğrenmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz. O halde ne duruyorsunuz?

Düşen Yapraklar Örgü Yelek Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.