Dudak Isırtan Örgü Modelleri 28 Adet Şık Tasarımlar

Dudak ısırtan örgü modelleri arasında yelekler, hırkalar, lifler be patikler yer alıyor.

Havalar ısınmaya başladığı zaman, örgüler daha çok revaç görmektedir. Kışlık örgüler nasıl ki ilgi görüyor ve el emeği olduğu daha çok tercih ediliyorsa, kışlık örgüler de ilgi çekmektedir. Özellikle örgüyü seven bayanlar yaz kış fark etmeksizin hayatlarının birçok kısmında örgü modellerine yer vermektedir. Örgü modelleri, biraz daha ince olup, kolay hava alabilen özelliklerde olmaktadır. 

Örgü modelleri, çoğu zaman elbiselerde karşımıza çıkabilmektedir. Bu da dantel şeklinde olabilmektedir. Dantel elbiseler tığ işleri ile oluşturulur ve ince bir şekilde, rahatsız etmeyecek cinstendir. Dantel detayları olan örgü modellerini, kıyafetlerinizde kullanabilir, şık ayakkabı ve çantalarla bir araya getirebilirsiniz. Yazın ne giysem düşüncesine düşen bayanların yardımına, örgü modelleri ile yapılmış elbise modelleri yetişmektedir. 

Tığ işleri ile bluz yapımına olan ilgi, son zamanda daha çok artmaktadır. Çoğu zaman örgü modellerini yaşlılar tercih etse bile, zamanla günümüzün genç insanları da el emeği içeren örgü modellerinin kıymetinin farkına varmıştır. Bunu da hayatının birçok alanına katmıştır.  Bunun en iyi örneklerinden birisi de kışlık örgü bluz modelleridir. Havalar ısındıkça file bluzlara ya da kışlık örgü bluzlara olan merak daha da artmaktadır. Hatta bunun için özel olarak vakit ayrılmaktadır. Kışlık örgü bir bluz yapmak için ihtiyacınız olan şeyler, kışlık örgüler için olduğu gibi, tığ ya da şiş, ip, boş zaman ve sabırdır. Bu şekilde her isteyen kışlı örgü modellerini yapabilir ve kullanabilir.

Dudak Isırtan Örgü Modelleri

Yakalı Bebek Örgü Modeli Yapılışı
Buğday Başakları Örgü Modeli
Gökkuşağı Örgü Lif Modeli
Hem Kolay Hem Hafif Örgü Modeli
Balık Kılçıkları Örgü Modeli
Örgü Çizgili Patik Yapılışı
Örgü Babet Patik Yapımı
Örgü Gül Bahçesi Lif Yapılışı
Dikişsiz Haroşalı Bebek Örgü Modeli Yapılışı
Kore Stili Örgü Bebek Yeleği Yapılışı
Efsane Prenses Örgü Modeli
Ayıcıklı Bebek Örgü Modeli Yapılışı
yarım kollu düğmeli bebek örgü modeli
Örgü yenidoğan takımı
Kışlık örgü bebek takımı
Tunus işi örgü patik
Kısa kollu bebek örgü modeli
Annelerin öğrenmesi gereken örgü modeli